شهردار دماوند:

شهر دماوند به استقبال از بهار و نوروز ۹۸ می‌رود/ خریداری یک دستگاه ون برای تسهیل رفت و آمد معلولان در دماوند/ نصب ۱۲ المان فرهنگی شهری و سفره هفت سین در سطح شهر دماوند

شهردار دماوند با بیان اینکه شهر دماوند به استقبال از بهار و نوروز ۹۸ می‌رود، گفت: ۱۲ المان فرهنگی شهری و سفره هفت سین در سطح شهر دماوند نصب شده است.

عباس صفری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به سال جدید اتفاقاتی را در سطح شهر دماوند شاهد هستیم؛ چرا کهخیل عظیمی از مسافران از شهر دماوند عبور و یا چند روزی را توقف می‌کنند.

وی افزود: از آنجا که شهر دماوند به عنوان یک اقامت موقت برای شهروندان تهرانی یا دیگر هموطنان به علت ویلا سازی‌ها در این شهر محسوب می‌شود، نیاز است که حتماً یک شهر تکانی صورت گیرد.

شهردار دماوند ادامه داد: در زمستان به سبب وجود بارندگی‌ها و نمک پاشی‌هایانجام شده نیاز به پاکسازی وجود داشت که این مهم انجام شد، جمع‌آوری برگ درختان، قطعی شاخه‌ها و جمع‌آوری زباله‌های خانگی و مصالح ساختمانی و وسایل خانه ناشی از خانه تکانی‌ها انجام شد.

*۷۰ سطل زباله جدید برای شهر دماوند خریداری شده است/ آسفالت کوچه‌هایی قدیمی در شهر دماوند مرمت و بهسازی می‌شود

صفری عنوان کرد: هرچند بازهم بارندگی را شاهد خواهیم بود اما مرتب‌سازی معابر توسط شهرداری ادامه دارد تا زباله‌ها و خاکروبه‌ها مرتباً تمیز شوند، شستشوی سطل‌های زباله و تعویض سطل‌های از بین رفته در دستور کار است و ۷۰ سطل زباله جدید برای شهر خریداری شده است.

وی ادامه داد: در محورهای اصلی وضعیت آسفالت خوب است و کوچه‌هایی که قدیمی هستند و خدمات دهی خوبی نداشته‌اند در دست مرمت و بهسازی تا پایان سال ۹۷ هستند.

*۶ تاکسی در حوزه سازمان حمل و نقل شهر دماوند خریداری شد/ نوسازی و جابجایی ایستگاه‌های تاکسی در دماوند

شهردار دماوند عنوان کرد: در حوزه ترافیک و سازمان حمل و نقل ۶ تاکسی خریداری شد، شستشوی تابلوهای ترافیکی، خط کشی معابر، خریداری ون برای تسهیل رفت و آمد معلولان، جابجایی ایستگاه‌های تاکسی از برخی اقدامات شب عید هستند.

صفری تاکید کرد: فضاسازی و گل کاری‌های سطح شهر و درختکاری، رسیدگی به پارک‌ها و سرویس‌های بهداشتی، مرمت آب‌نماهای شهر، تهیه و نصب ۱۲ المان فرهنگی شهری تا ۲۹ اسفندماه و نصب تعداد قابل توجهی سفره هفت سین در سطح شهر از دیگر اقدامات هستند.

وی با بیان اینکه در طرح استقبال از بهار و ستاد اسکان و خدمات سفر، شهرداری در کنار آموزش و پرورش قرار گرفته و فضایی را برای اسکان در اختیار قرار داده است، گفت: معرفی مناطق دیدنی شهر با بسته‌های فرهنگی، تعمیرات خودرو، خدمات اورژانسی و آذین‌بندی میادین شهر نیز از طرح‌های نوروزی هستند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن