فرماندار شهرستان دماوند:

شهرستان دماوند جزء شهرستان‌های سیاسی کشور است/ تمهیداتی برای جلوگیری از تخلفات انتخاباتی در دماوند اتخاذ می‌نماییم/ ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز در دماوند

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه شهرستان دماوند جزء شهرستان‌های سیاسی کشور است، گفت: تمهیداتی برای جلوگیری از تخلفات انتخاباتی در دماوند اتخاذ می‌نماییم.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در نشست منطقه‌ای معاونین و مدیران کل حوزه سیاسی استانداری تهران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دماوند اظهار کرد: با عمل به دستورالعمل‌های حقوق شهروندی و نظارت و بازرسی مداوم، شکایات از ادارات کمتر شده است.

وی افزود: با توجه به موقعیت خاص شهرستان دماوند و مهاجرپذیری لازم است که استان توجه ویژه‌ای در این خصوص داشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تلاش کردیم تا اتباع بیگانه غیرمجاز را ساماندهی و خدمات را به اتباع مجاز ارائه نماییم، گفت: شهرستان دماوند جزء شهرستان‌های سیاسی کشور است و این سابقه حتی به قبل از انقلاب بر می گردد.

فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در برگزاری انتخابات نداریم و تمهیداتی در خصوص جلوگیری از تخلفات انتخاباتی اتخاذ می‌نماییم، گفت: برخی از مجوزات بدون هماهنگی شهرستان دماوند در استان و کشور صادر می‌گردد و لازم است با مدیریت عالی شهرستان در خصوص تصمیمات هماهنگی صورت پذیرد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن