شهردار کیلان معارفه شد

مراسم معارفه شهردار کیلان با حضور مدیرکل دفتر امور شهری استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبري تارود دماوند، ظهر امروز در نشستی با حضور طاهری‌نسب، مدیرکل دفتر امور شهری استانداری تهران، علی کاظمی به عنوان شهردار کیلان معارفه گردید.

در این نشست، مشاور فرماندار شهرستان دماوند در امور شهری، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، پرسنل شهرداری کیلان حضور داشتند.

علی کاظمی که سرپرستی شهرداری کیلان را بر عهده داشت، با حکم محسنی‌بندپی، استاندار تهران به عنوان شهردار کیلان منصوب و معرفی شد.

*حذف کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری‌ها در دستور کار است/ شهرداری‌ها دنبال شناسایی درآمد پایدار باشند

طاهری‌نسب، مدیرکل امور شهری استانداری تهران در نشست معارفه شهردار کیلان اظهار داست: مدیران باید در کنار مدیریت شهری، برخی شاخص‌های لازم را داشته باشند تا در پیشبرد اهداف امور مربوط به شهرداری و شهرسازی موفق شوند.

وی افزود: یکی از مسائلی که همواره مورد توجه بوده، ایجاد منابع درآمدی پایدار است.

مدیرکل امور شهری استانداری تهران بیان کرد: یعنی شهرداران باید برای شناسایی درآمدهای پایدار تلاش کنند که این یک گام استراتژیک برای مدیریت شهری است.

طاهری نسب گفت: امروز دیگر باید بحث شهرفروشی را کنار بگذاریم، یعنی مدیر شهری باید به دنبال درآمد پایدار باشد.

وی تصریح کرد: در آینده بسیار نزدیک دیگر کمیسیون ماده ۱۰۰ در شهرداری‌ها وجود ندارد و از اکنون مدیران شهری باید به دنبال شناسایی درآمدهای پایدار باشند‌.

مدیرکل امور شهری استانداری تهران بیان کرد: لایحه حذف کمیسیون ماده ۱۰۰ به مجلس رفته و به زودی به تصویب می‌رسد و تمام ساخت‌وسازهای غیرمجازی که در چند سال ساخته شده، با پیشنهاد وزارت کشور جریمه آنها پنج برابر قیمت روز انجام می‌شود و دیگر بعد از آن هیچ ماده ۱۰۰ وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا