شهردار جدید شهر رودهن هم بازداشت شد

شهردار جدید شهر رودهن هم بازداشت شد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند،  سایت خبری اسکان نیوز با انتشار خبری مدعی شده است: حکمت امیری شهردار جدید رودهن به دلیل تخلف توسط ضابطان قضایی وزارت اطلاعات به همراه ه.الف یکی از پرنسل امور قراردادهای شهرداری بازداشت شده‌اند.

پیش از این نیز ه.الف از ماموران پلیس ساختمان شهرداری رودهن به جهت تخلفات و جرائم ساختمانی در این شهر به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری دستگیر شده بودند.

سال گذشته نیز مهدی کچویی و ١۶ نفر از مدیران و ٢ عضو شورای این شهر به جهت تخلفات مشابه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان عج و ورود قاطعانه دستگاه قضایی تخلفات مالی در شهرداری‌های بومهن، رودهن و پردیس طی سالهای اخیر کشف و طی چندین مرحله منجر به دستگیری شهردار و کارکنان شهرداری و اعضای از شورای شهر این مناطق شده است.

*درخواست رئیس حوزه قضایی بخش رودهن از رسانه‌ها در پی انتشار خبر بازداشت شهردار رودهن

در حالی که برخی از منابع خبری از بازداشت شهردار رودهن خبر می‌دهند، دقایقی پیش خدایاری رئیس حوزه قضایی رودهن این خبر را نه تایید و نه تکذیب کرد و اعلام آن‌را به ساعات آینده موکول کرد.

وی از رسانه‌ها خواست در اعلام اخبار نامشخص تا شفاف سازی خویشتندار باشند.

*خبر بازداشت شهردار رودهن نه تأیید است و نه تکذیب/ شهردار رودهن برای ارائه توضیحات روانه دادگاه شد

مهرداد حنیفی، رئیس شورای اسلامی شهر رودهن در این رابطه  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ظهر امروز خبری مبنی بر دستگیری حکمت امیری شهردار رودهن، روی خروجی برخی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری شرق استان تهران قرار گرفت.

وی افزود: تا این لحظه هیچ کدام از منابع آگاه خبر بازداشت شهردار رودهن را تأیید نکردند و طبق اعلام این منابع امیری جهت توضیح مسائل مختلف از جمله تخلف‌هایی که در چند وقت اخیر در شهرداری رودهن رخ داده است که حتی منجر به دستگیری چند کارمند این شهرداری از جمله رئیس پلیس ساختمان شد که به گفته شاهدان نسبتی هم‌ با شهردار رودهن دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر رودهن گفت: ظهر امروز روانه دادگاه شده است و تا این لحظه خبری مبنی بر دستگیری شهردار رودهن نه تأیید و نه تکذیب شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن