شهردار کیلان:

شهرداری کیلان قابلیت ارتقاء رتبه از ۴ به ۶ را دارد/ اختصاص بودجه فعلی برای کمک به شهر کیلان کفایت نمی‌کند

شهردار کیلان با بیان اینکه شهرداری کیلان قابلیت ارتقاء رتبه از ۴ به ۶ را دارد، گفت: اختصاص بودجه فعلی برای کمک به شهر کیلان کفایت نمی‌کند.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، ایرج گودرزی‌راد در نشست بررسی مشکلات شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان دماوند اظهار داشت: شهر کیلان از شهرهای بسیار قدیمی استان تهران است و حدود 31 کیلومتر مرز دارد از این رو با مشکلات بسیاری روبرو است، همچنین با جمعیت کم شهر کیلان اختصاص بودجه برای کمک به این شهر کفایت نمی‌کند.

وی افزود: یکی از مشکلات کیلان رتبه شهرداری میباشد که 4 است اما قابلیت رتبه 6 را دارد که این مهم باید مورد توجه قرار گیرد.

شهردار کیلان بیان کرد: به علت کوهستانی بودن منطقه، مشکلات عمرانی بسیاری در کیلان وجود دارد از استان سمنان تا مازندران به علت بحرانی و کوهستانی بودن از لحاظ خدمات آتشنشانی و ماشین آلات عمرانی ضعیف است.

گودرزی‌راد ادامه داد: رودخانه جوانرود ساماندهی شده است، شهرداری در بودجه سالیانه خود ارقامی را برای پروژه‌های نیمه تمام تخصیص داده است اما برای تکمیل و اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرهای کم جمعیت نیاز به کمک و مساعدت بیشتر است.

وی تصریح کرد: شهرداری کیلان با توجه به وسعت زیاد شهر هزینه های بسیاری را متحمل میشود که در توان شهرداری نیست و نیاز به مساعدت مالی دارد.

شهردار کیلان بیان کرد: کیلان جاده‌های بسیاری دارد و کمک‌های سنوات قبل پروسه‌های سنگینی دارد، نوسانات بازار نیز مزید بر علت شده است با مساعدت بیشتر می‌توان بخشی از این جاده ها را آسفالت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا