مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی و یادبود شهدای سانحه هوایی اخیر در دماوند

مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان و یادبود شهدای سانحه هوایی اخیر در شهر دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، این مراسم با حضور امام جمعه، مسئولان و مردم شهید پرور شهرستان دماوند در مسجد حضرت ولیعصر(عج) گیلاوند با سخنرانی استاد علی اكبر رائفی پور و حجت الاسلام دشتی و شعر خوانی آقای احمد بابایی برگزار گردید.

علی اكبر رائفی پور، کارشناس مسائل سیاسی و بین المللی کشور در این مراسم اظهار داشت: علت حرام شرعی بودن بمب اتم و نقطه‌زن بودن موشک‌های جمهوری اسلامی بر این فلسفه دینی پایدار است که یک نفر را بی‌گناه نباید کشت.

وی افزود: با تأسف از سقوط هواپیما، عملیات سوتری پیشتر نیز اتفاق افتاده بود و در زمان موشکی به اسم فونیکس داشتیم که تحریم بودیم و ارزشمند برای ما بودند و آواکس‌های آمریکایی را به پرواز در می‌آوردند و با ایجاد نقطه‌های قلابی و سوترها، منجر به هدر رفت موشک می‌شدند.

کارشناس مسائل سیاسی و بین المللی عنوان کرد: قدرت نداشتن مسلمانان و کم جمعیت بودن مسلمانان از استراتژی‌های دنیای استکبار برای مسلمانان است و زمانی که نخست وزیر عراق تصمیم گرفت فعالیت‌های اقتصادی جدیدی همچون ساخت نیروگاه توسط آلمان در عراق را انجام دهد، اوضاع داخلی عراق به هم ریخت.

رائفی‌پور گفت: گاهی کسانی دم از مردم می‌زنند که در زمان قتل‌های زنجیره‌ای صاحب مسئولیت بودند و در آن زمان افرادی ترور شدند که در یک مورد، شخصی بوده که سه کتاب علیه اسرائیل ترجمه کرده بود.

وی تصریح کرد: کل ماجرای بنزین و مشکلاتی که برای کشور به وجود آمد، چندین برابر آن به راحتی با اصلاح نظام مالیات از جمله مالیات بر حقوق ثروتمندان، مالیات بر درآمد پزشکان، مالیات بر خانه‌های خالی قابل تأمین بود.

كارشناس مسایل سیاسی گفت: نماینده‌ای را انتخاب کنیم که متعهد می‌شود، تمام دارایی‌های خود و خانواده و بستگان درجه اولش را اعلام کند، تمام رأی‌ها و نطق‌هایش را شفاف کند.

رائفی‌پور بیان کرد: کسی برای نمایندگی مناسب است که با شفافیت ثابت کند فاسد نمی‌شود و اگر نظارت نباشد، حتی پسر نوح هم باشی فاسد خواهی شد و متأسفانه در مجلس فعلی، نظارت نمایندگان تصویب نشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن