در پنجمین نشست شورای هماهنگی امور شهری و روستایی شهرستان دماوند مطرح شد؛

تقویت شرکت تعاونی توسعه عمران دماوند/ شرکت تعاونی توسعه عمران دماوند از اوایل فرودین‌ماه ۹۸ فعالیت رسمی خود را آغاز کند/ آرامستان‌های قدیمی و سنتی در مناطق شهری شهرستان دماوند تا پایان سال ۹۷ ساماندهی می‌شوند

فرماندار شهرستان دماوند از تقویت شرکت تعاونی توسعه عمران دماوند و آغاز فعالیت رسمی آن از اوایل فرودین‌ماه سال ۹۸ خبر داد و گفت: آرامستان‌های قدیمی و سنتی در مناطق شهری شهرستان دماوند تا پایان سال ۹۷ ساماندهی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در پنجمین نشست شورای هماهنگی امور شهری و روستایی شهرستان دماوند به میزبانی شهر آبسرد با حضور جمعی از مسئولان اظهار کرد: تقویت شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان دماوند در دستور کار است که این موضوع جزء سیاست‌های کاری مجموعه شهرستان می‌باشد تا تمام شهروندان عضو این شرکت تعاونی و سهیم در امورات کاری آن باشند.

وی افزود: توسعه عمرانی شهری و روستایی از دیگر موضوعاتی می‌باشد که در این نشست به شهرداران تأکید شده است و امیدواریم با همکاری شرکت تعاونی توسعه عمران گامی بلند در این راستا برداریم.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: همچنین در این نشست موضوعاتی در خصوص اینکه شرکت تعاونی توسعه عمران باید نسبت به استفاده از افراد متخصص و گزارشی از روند کاری اقدام کند و نهایتاً تا فرودین‌ماه سال ۹۸ فعالیت رسمی و عضوگیری خود را آغاز کند.

صفری بیان کرد: دوربین‌های مدار بسته در این نشست تکلیف نهایی شده است و حداقل تا یک ماه آینده نسبت به این مسئله جهت رفع مشکلات دستگاه‌های امنیتی اقدامات اساسی صورت می‌گیرد.

*تخصیص ۳۹۷۷۸ متر مربع از اراضی شهرستان دماوند برای احداث آرامستان در مناطق شهری/ آرامستان‌های قدیمی و سنتی در مناطق شهری شهرستان دماوند تا پایان سال ۹۷ ساماندهی می‌شوند

وی ادامه داد: موضوع تعیین تکلیف آرامستان‌ها نهایی شده است و در نشستی که با مسئولان استانی داشتیم حدود ۳۹ هزار متر مربع از اراضی شهرستان دماوند به آرامستان برای هر شهری اختصاص یابد.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال هر شهری آرامستانی برای خود تجهیز و راه‌اندازی می‌کند که علاوه بر این آرامستان‌های قدیمی و سنتی در مناطق شهری ساماندهی شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن