در نشست مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با راه و شهرسازی شهرستان دماوند مطرح شد؛

اختصاص سهمیه احداث 460 واحد مسکونی برای شهرستان دماوند در قالب طرح اقدام ملی/ با تأمین زمین از سوی راه و شهرسازی سهمیه ساخت واحدهای مسکونی در شهرستان دماوند اجرایی می‌شود

در نشست مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با راه و شهرسازی شهرستان دماوند نسبت به اختصاص سهمیه احداث 460 واحد مسکونی برای شهرستان دماوند در قالب طرح اقدام ملی در صورت تامین اراضی تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، محسن حاجی عزیزی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند اظهار داشت: در طرح اقدام ملی جهت ساخت 100 هزار واحد مسکونی، سهم استان تهران 17 هزار واحد می‌باشد و برای شهرستان دماوند 460 واحد مسکونی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: در این طرح سهمیه شهر دماوند 230 واحد مسکونی، کیلان 20 واحد، آبسرد 50 واحد، رودهن 140 واحد و شهر آبعلی 20 واحد مسکونی پیش‌بینی شده است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دماوند ادامه داد: در صورتی که اداره راه و شهرسازی نسبت به تأمین زمین از سهمیه اراضی ملی برای این واحدها پیش‌بینی‌های لازم را ببیند، احتمال افزایش تعداد این واحدها وجود دارد.

حاجی عزیزی عنوان کرد: در این نشست موضوعات دیگری همچون اختلافات موجود در شهر کیلان در مورد اراضی ملی و نیز اختلافات در روستای مهرآباد بین دو متصرف اراضی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد جلسات هفتگی در خصوص مسائل و مشکلات بین بنیاد مسکن و اداره راه و شهرسازی تشکیل شود.

*پیگیری جهت رفع اختلافات موجود و مشکلات اراضی ملی در شهر کیلان و روستای مهرآباد/ ساخت واحد مسکونی در 10 هکتار  از اراضی روستای مهرآباد با مشکل دو متصرف مدعی مالکیت مواجه شده است

حاجی عزیزی با بیان اینکه بنیاد مسکن حدود 10 سال گذشته در روستای مهرآباد بخش رودهن زمینی را به مساحت 10 هکتار جهت واگذاری به مردم مهرآباد برای ساخت واحد مسکونی ویژه اقشار کم درآمد در نظر گرفته بود، گفت: متأسفانه بعد از مدتی دو متصرف مدعی مالکیت این زمین شدند و 2.5 هکتار از زمین در مورد شکایتی قرار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن