افتتاح ستاد انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی در دماوند/ رسولی‌نژاد: آیت الله رئیسی با توجه به عملکردشان نیازی به تبلیغات ندارد

ستاد تبلیغاتی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز با حضور نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامي و آحاد مردم دماوند افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سیداحمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامي در این مراسم اظهار داشت: مقام معظم رهبری در خصوص مجلس یازدهم تعاریف بی‌نظیری داشتند و اشاره‌ای به اهمیت انتخابات کرد.

وی افزود: ایشان طی تذکری به ما نمایندگان تاکید داشت که حضور کنار مردم را ترک نکنید و نمایندگان مجلس باید در بین مردم باشند.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامي بیان کرد: با توجه به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس، باید تلاش کنیم که انتخابات پرشوری برگزار شود.

رسولی‌نژاد ادامه داد: در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی، قیمت محصولات و کالاهای اساسی و مسکن ۷۰۰ برابر افزایش پیدا کرده و حتی در این هفته‌های آخر هیچ اراده‌ای در دولت مشاهده نمی‌کنیم.

وی تصریح کرد: خرابی‌های این دولت و مشکلاتی که برای مردم ایجاد کرد، ده‌ها برابر جنگ تحمیلی بود.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامي عنوان کرد: باید به جریان انقلابی و مردمی اعتماد کنیم؛ امروز مجلس انقلابی نیاز دارد که در کنار خود با دولت انقلابی مشکلات مردم را حل کند، نه جماعتی که آمدند شعار دادند ما سفره‌های کوچک مردم را بزرگ می‌کنیم، اما جمع کردند.

رسولی‌نژاد گفت: تنها دارایی آیت الله رئیسی یک آپارتمان ۱۴۰ متری و یک خودروی سمند است.

وی بیان کرد: همه ما مردم انقلابی باید دست به دست هم بدهیم و این اراده در بین تک تک اهالی دماوند و فیروزکوه وجود دارد که یکپارچه با قیام از آیت الله رئیسی حمایت کنند؛ انشاء لله ایشان در کل کشور با ۹۰ درصد آراء پیروز انتخابات شود.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامي تاکید داشت: هرخانه، نقلیه و تلفن همراه به عنوان یک ستاد مردمی برای آیت الله رئیسی محسوب می‌شود.

رسولی‌نژاد گفت: به‌عنوان ستاد شهرستانی از همه اقشار مردمی حمایت می‌کنیم و آیت الله رئیسی با توجه به عملکردشان نیازی به تبلیغات ندارد.

وی تصریح کرد: مجلس و دولت انقلابی دست به دست هم بدهند تا آینده‌ای روشن برای کشور ساخته شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا