دادستان شهرستان دماوند:

ساماندهی گلوگاه جاده فیروزکوه و هراز با ورود مدعی العموم انجام می‌گیرد/ گلوگاه این جاده شامل دو کمربندی غربی و جنوبی در حوزه قضایی دماوند است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند با بیان اینکه ساماندهی گلوگاه جاده فیروزکوه و هراز با ورود مدعی العموم انجام می‌گیرد، گفت: دستورات لازم را به پلیس‌راهور و راهداری ابلاغ کردیم.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حسن ابراهیمی بسابی با اشاره به معضل ترافیک جاده فیروزکوه و هراز اظهار کرد:: این دو مسیر در حوزه قضایی دماوند قرار دارد که در ایام تعطیل بار ترافیکی آن افزایش پیدا می‌کند به صورتی که مردم ده‌ها کیلومتر در ترافیک قرار می‌گیرند.

وی افزود: ما در تلاش هستیم این موضوع را از مسئولان اجرایی پیگیری کنیم تا گلوگاه این جاده که شامل دو کمربندی غرب و جنوب درحال احداث است.

ابراهیمی گفت:کمربندی غربی تا حدودی مهیا است و باند‌های آن آماده است و بنا به قول مسئولین تا آخر سال افتتاح خواهد شد و کمربندی جنوب هم در دست بررسی و تأمین اعتبار قرار دارد.

*دستورات لازم را به پلیس‌راهور و راهداری ابلاغ کردیم/ زیرساخت اجرای کمربندی غربی دماوند تا حدود زیادی انجام شده است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند افزود: پیگیری برای حل معضل گلوگاه فیروزکوه – هراز توسط مدعی العموم صورت گرفت و دستورات لازم را به پلیس‌راهور و راهداری ابلاغ کردیم تا در زمان شلوغی، خودرو‌هایی که سد معبر کرده‌اند اسکان داده شوند تا مسیر مردم باز شود.

وی تصریح کرد: زیرساخت کمربندی غربی تا حدود زیادی انجام شده است و در ایام شلوغی جاده‌ها به طور مرتب تحت نظر است تا مشکلی برای رانندگان پیش نیاید.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن