فرمانده انتظامی شهرستان دماوند:

سارقان مامور نما در دام پلیس دماوند/ اعتراف سارقین به ۹ فقره سرقت در منطقه مشاء

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارقان حرفه‌ای به عنف تحت عنوان مأمور و اعتراف به 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد حسن محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت به عنف و تحت عنوان مأمور به شیوه مشخص در منطقه مشاء دماوند، موضوع به طور ویژه در دستور کار ریاست و مأموران پلیس آگاهی و کلانتری 11 دماوند این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: عوامل کلانتری و پلیس آگاهی با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه و اشرافیت کامل بر حوزه استحفاظی موفق به شناسایی و دستگیری سارقان حین تردد در منطقه مذکور شدند.

این مقام مسئول انتظامی ادامه داد: سارقان که از شهرستان‌های جنوبی استان تهران به دماوند تردد می‌کردند، پس از انتقال به پلیس آگاهی و احراز هویت دقیق مشخص گردید یکی از متهمان دارای 6 فقره سابقه سرقت متعدد از جمله سرقت تحت عنوان مأمور می‌باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: پس از انجام بازجوئی‌های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده و شناسایی توسط مال باختگان، متهمان لب به اعتراف گشوده و به 9 فقره سرقت در سطح منطقه مشاء دماوند اعتراف کردند.

محمدی بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

وی در خاتمه ضمن توجه جدی شهروندان به اصول خود مراقبتی و استفاده از وسایط نقلیه عمومی برای تردد تقاضا کرد: در صورت مواجهه با این گونه افراد به هیچ عنوان اطمینان و همکاری ننموده و حتماً از آنان کارت معتبر شناسایی اخذ و رویت گردد و در صورت بروز حادثه در کمترین زمان ممکن مشخصات آنان را از طریق شماره رایگان 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن