دستگیری باند حرفه ای سارقان اماکن خصوصی با 29 فقره سرقت در دماوند

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی با 29 فقره سرقت در شهرستان دماوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سرهنگ محمدحسن محمدی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی با شیوه و شگرد مشخص در حوزه استحفاظی شهرستان دماوند، موضوع به‌طور ویژه در دستور کار عوامل پلیس آگاهی شهرستان دماوند قرار گرفت.

وی افزود: عوامل پلیس آگاهی با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه‌جانبه در سطح شهرستان موفق به شناسایی و دستگیری باند 3 نفره سارقان مزبور حین تردد در مناطق ویلایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند ادامه داد: پس از دستگیری متهمان و دلالت به یگان با استفاده از شیوه و شگردهای فنی و پلیسی، به 29 فقره سرقت از اماکن خصوصی و معرفی مال‌خر و دیگر همدست زندانی خود اعتراف نمودند.

محمدی با اشاره به اینکه پس از انجام اقدامات قانونی و در یک عملیات غافلگیرانه مال‌خر دستگیر و مقادیری اموال مسروقه نیز در محل کشف و ضبط گردید، بیان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی گردیدند.

وی در خاتمه با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، گفت: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می‌شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه اخبار را از طریق شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن