رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند:

زیرساخت‌های ارتباطی شهرستان دماوند هنوز با مشکلاتی مواجه است/ مدارس متروکه در حال تخریب شهرستان دماوند باید شناسایی شوند

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند با بیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی این شهرستان هنوز با مشکلاتی مواجه است، گفت: مدارس متروکه در حال تخریب شهرستان دماوند باید شناسایی شوند.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، محمود نقیبی در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند اظهار داشت: در زمینه مخابرات و اینترنت و تلفن همراه در سطح شهرستان دماوند زیرساخت‌ها هنوز درست نیستند.

وی افزود: بسیاری از دانش آموزان حتی فاقد یک گوشی ساده و ارزان قیمت هستند بنابراین چگونه می‌توانند به صورت ویدئو کنفرانس در کلاس درس حاضر شوند؟ همچنین باید زیرساختهای ارتباطی اینترنتی ایجاد و تقویت شوند و فرمانداری پیگیر این موضوع باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند گفت: تا پایان سال تحصیلی مشکلات موجود را داریم، در زمینه سرویس دهی مدارس حتی استفاده از مینی‌بوس نیز جایز نیست، برخی افراد از خودروی شخصی بی‌بهره‌اند بنابراین باید امکانات و تجهیزات جهت آموزش در فضای مجازی ارتقا یابد.

نقیبی ادامه داد: در اختیار قرار دادن گوشی موبایل از طریق خیرین و شهرداری‌ها و… باید مورد توجه باشد،‌ در سرویس بهداشتی مدارس بسیار مشکل آفرین و آلوده هستند و نباید خود را گول بزنیم.

وی تصریح کرد: چه کسی اقلام شوینده و ضدعفونی و ماسک را برای حضور دانش آموزان در مدارس تهیه خواهد کرد؟ مدارس آبسرد در یک هفته گذشته بارها درخواست مواد ضدعفونی کرده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند بیان کرد: اصل موضوع این است که از وزارت دفاع درخواست شود که هزینه این اقلام را پرداخت کند و حوزه بهداشت و اینترنت از مسائل اصلی هستند.

نقیبی گفت: نیاز است خدمات دهی را تقویت کنیم زیرا با راه اندازی زیرساختها قطعا مشکلات بعدی رفع می‌شوند.

وی عنوان کرد: مدارس متروکه و در حال تخریب باید شناسایی شوند زیرا در وضعیت بسیار بدی به سر می‌برند و بازسازی آنها برای کمک به مردم آن منطقه مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن