رئیس ندامتگاه دماوند خبر داد؛

اخذ ۵۹ مورد رضایت شاکی در ندامتگاه دماوند طی ۶ ماهه سال جاری/ ۲۷ مورد صلح و سازش در ۳ ماهه آغاز فعالیت شورای حل اختلاف ندامتگاه دماوند

رئیس ندامتگاه دماوند اخذ از ۵۹ مورد رضایت شاکی در این ندامتگاه طی ۶ ماهه سال جاری خبر داد و گفت: ۲۷ مورد صلح و سازش در ۳ ماهه آغاز فعالیت شورای حل اختلاف ندامتگاه دماوند انجام گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مهدی جمالیان با بیان اینکه تاکنون ۹۸ درصد پرونده‌های مطروحه در شورا منجر به صلح و سازش شده است، اظهار کرد: با تلاش اعضای شورا و کارکنان ندامتگاه در این مدت کوتاه از زمان آغاز فعالیت، این شورا به این موفقیت دست یافته و رمز این موفقیت به‌کارگیری افراد باتجربه در زمینه‌های مددکاری و قضایی می‌باشد.

وی افزود: شورای حل اختلاف ندامتگاه دماوند در سه ماه از آغاز به کار خود از ۳۰ پرونده موجود ۲۷ مورد پرونده را با صلح و سازش مختومه کرد.

همچنین رئیس ندامتگاه دماوند در ادامه عنوان کرد: طی ۶ ماه سال جاری توسط واحد مددکاری این ندامتگاه حدود دو هزار مورد راهنمایی و مشاوره به مددجویان ارائه گردیده و ۵۹ مورد اخذ رضایت شاکی در این ندامتگاه صورت پذیرفت.

جمالیان ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته توسط واحد مددکاری خاطرنشان کرد: در راستای کاهش جمعیت کیفری و آگاه نمودن مددجویان از وضعیت قضایی پرونده خود، واحد مددکاری اقدامات خوب و مؤثری را اجرایی کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن