امام جمعه دماوند:

رونق تولید داخلی تنها راه خروج از بحران اقتصادی است/ وفاق بر سر اقتصاد درون‌زا مقدمه رونق تولید و کاهش بیکاری در کشور است

امام جمعه دماوند با بیان اینکه رونق تولید داخلی تنها راه خروج از بحران اقتصادی است، گفت: وفاق بر سر اقتصاد درون‌زا مقدمه رونق تولید و کاهش بیکاری در کشور می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دماوند ضمن عرض تسلیت روز شهادت امام محمد باقر(ع) اظهار داشت: امام محمد باقر(ع) با بیان صحیح روایات پدارنش مکتب فقهی شیعه را بنا نهادند و شاگردان بسیاری را تربیت کردند.

وی افزود: امام محمد باقر (ع) برای ترویج معارف شیعی تشکیلات پنهانی اصلاح عقاید را راه انداختند و این تشکل سازی برای انقلاب عظیم علمی شیعی از کارهای مهم ایشان است.

*مشکلات کشور با جهاد عملی و علمی حل خواهد شد/ جوانان نخبه هدف اصلی خود را برای رسیدن به مرزهای دانش و فناوری در پیش بگیرند

امام جمعه دماوند با بیان اینکه مشکلات کشور با جهاد عملی و علمی در همه زمینه‌ها حل خواهد شد، گفت: همچنین با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری پیشرفت علمی سودمند برای با نگاه انقلابی و مبتنی بر تفکر اسلامی امکان پذیر است.

فتاح دماوندی عنوان کرد: باید جوانان نخبه هدف اصلی خود را برای رسیدن به مرزهای دانش و فناوری در پیش بگیرند و علاوه بر این مشکلات نباید جوانان را متوقف و نا امید کند.

*صادرات بنزین در شرایط تحریم جدیدترین دستاورد سپاه پاسداران است/ بدون التماس به کشورهای غربی هم می‌توان رشد کرد

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب ما کشور مصرف کننده بودیم، اما امروز در بسیاری از زمینه‌ها صادرات داریم، گفت: صادرات بنزین در شرایط تحریم جدیدترین دستاورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

امام جمعه دماوند با تاکید بر اینکه این شاهکار مهندسی و صنعتی به دست متخصصان ایرانی و بدون دخالت خارجی‌ها انجام شده است، بیان کرد: مهندسان قرارگاه سازندگی خاتم االانبیاء (ص) با اجرای این پروژه نشان دادند که می‌توانند، کارهای بزرگتری را هم انجام دهند.

فتاح دماوندی تصریح کرد: وفاق بر سر اقتصاد درون‌زا مقدمه رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری در کشور است و ما باید باور کنیم که بدون التماس به کشورهای غربی هم می‌توان رشد کرد.

وی گفت: رشد اقتصادی ایران پس از برجام، موقتی و ناشی از افزایش خام فروشی بود که انشاالله از سال آینده تحولی جدید در رشد اقتصادی شورع می‌شود که پایدار و درون‌زا است.

*تنها راه مقابله با اقدامات دشمنان مقاومت و خودکفایی می‌باشد

امام جمعه دماوند با بیان اینکه تحریم، تهدید و فشار حداکثری سه ابزار دولت ترامپ برای مقابله با ایران است، بیان کرد: تنها راه مقابله با اقدامات دشمنان مقاومت و خودکفایی می‌باشد.

فتاح دماوندی تاکید داشت: امروز دولت مجلس و قوه قضاییه به این نتیجه رسیده‌اند که راه خروج از بحران اقتصادی، رونق تولید داخلی است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن