دادستان شهرستان دماوند:

با کوتاهی هر مقام مسئولی در زمینه رفع موانع تولید شهرستان دماوند برخورد قانونی می‌شود/ رفع موانع تولید یک فرمان حکومتی است/ دستگاه قضایی در کنار دولت و تولید کنندگان پای کار می‌باشد

دادستان شهرستان دماوند با بیان اینکه با کوتاهی هر مقام مسئولی در زمینه رفع موانع تولید این شهرستان برخورد قانونی می‌شود، گفت: رفع موانع تولید یک فرمان حکومتی است و دستگاه قضایی در کنار دولت و تولید کنندگان پای کار می‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حسن ابراهیمی بسابی در نشست رفع مشکلات و موانع تولید کارخانه آب معدنی دماوند با حضور جمعی از مسئولان در محل این شرکت تولیدی اظهار کرد: مسئولان دستگاه قضایی در کنار دولت و سایر مسئولین و تولیدکنندگان پای کار هستند تا تمام موانع قانونی که قابل حل است را از سر برداریم و فرمان مقام معظم رهبری که تیزبینی خاصی شعار سال را انتخاب کردند، محقق شود.

وی افزود: هم‌اکنون ما در جنگ اقتصادی هستیم که این را باور داریم و باید همه نیروهای فعال باشیم تا با دشمنان نظام مقابله کنیم.

دادستان شهرستان دماوند با بیان اینکه ما در کنار دولت هستیم، تصریح کرد: ما این آمادگی را داریم تا به هر یک از تولیدکنندگان که دچار مشکل هستند به صورت شبانه‌روزی تا جایی امکان دارد کمک کنیم و موانع را برداریم تا چرخ تولید کشور بچرخد.

ابراهیمی بسابی افزود: شاید امروز نزدیک به ۳۰۰ نفر کارگر در این کارخانه آب معدنی دماوند فعالیت می‌کنند اما در دید ما این میزان ۳۰۰ نفر مستقیم، ۱ هزار نفر غیر مستقیم و در کل حدود ۵ هزار نفر هستند که از وجود این کارخانه معیشت خود را تأمین می‌کنند.

وی با بیان اینکه اولین جلسه کارگروه رونق تولید در کارخانه آب معدنی دماوند برگزار شد، خاطرنشان کرد: ما چنان عمل خواهیم کرد تا این رونق تولید در سایر واحدها صنعتی هم جاری شود و در این راه سایر موانع تولید را برطرف خواهیم کرد، ما با این کار قصد داریم از کارآفرینانی که در زمینه رونق تولید حرکت می‌کنند حمایت می‌کنیم.

دادستان شهرستان دماوند بیان کرد: رفع موانع تولید یک فرمان حکومتی است و هر شخص مسئولی در شهرستان دماوند در این رابطه کوتاهی کند، قطعاً با دستور قضایی با آن برخورد می‌شود.

کمبود تأمین آب کارخانه آب معدنی دماوند کمبود تأمین آب کارخانه آب معدنی دماوند کمبود تأمین آب کارخانه آب معدنی دماوند

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن