فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی شرق استان تهران؛

رفع تصرف ۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی در منطقه مهرآباد رودهن/ گشت های یگان حفاظت اراضی ملی به صورت شبانه‌روزی آماده برخورد با متصرفان و سودجویان هستند

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی ویژه شرق استان تهران از رفع تصرف چهار هراز مترمربع از اراضی ملی در منطقه مهرآباد رودهن و گفت: گشت های یگان حفاظت اراضی ملی به صورت شبانه‌روزی آماده برخورد با متصرفان و سودجویان هستند.

سروان علیرضا مزرعی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود در خصوص تصرفات اراضی ملی و دولتی توسط اکیپ گشت نوروزی یگان حفاظت مسکن و شهرسازی شرق استان تهران اظهار کرد: دو قطعه زمین به مساحت چهار هراز مترمربع در مهرآباد رودهن از دست سودجویان رفع تصرف شد.

وی افزود: همچنین علاوه بر این طی تخریب‌های انجام شده آزادسازی ۲۰۰ متر دیوارکشی  نیز در این منطقه صورت گرفت.

فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی ویژه شرق استان تهران با تاکید براینکه هیچ متصرفی در طول شبانه‌روز در امان نخواهد بود و در سال جدید به حول و قوه الهی با تمام قوا با همکاری دستگاه‌های قضایی هفت شهرستان استان تهران، ضمن رفع تصرف فوری اراضی نسبت به تشکیل پرونده قضایی متصرفان اقداماتی انجام داده‌ایم.

مزرعی از مردم خواست که پیش از انجام معاملات ملکی، از متولیان امر و دستگاه‌های ذی‌ربط مانند جهاد کشاورزی، منابع‌طبیعی و مسکن و شهرسازی استعلام لازم را دریافت کنند تا دچار مشکل نشوند.

وی تاکید کرد: همچنین شهروندان می‌توانند هرگونه تصرف اراضی ملی را از طریق شماره تلفن ۷۶۳۲۷۰۰۹-۰۲۱ گزارش دهند تا در اسرع وقت رسیدگی و جهت رفع تصرف اقدام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن