در نشست شورای معاونین مرکز حراست وزارت کشور به میزبانی فرمانداری دماوند مطرح شد؛

رتبه سیزدهم دماوند از لحاظ جمعیت در استان تهران/ دماوند به لحاظ وسعت دومین شهرستان استان تهران است/ جلوگیری از تصمیمات خارج دماوند بدون بی‌اطلاعی نماینده عالی دولت/ درصدد کنترل و ساماندهی ساخت‌وسازهای غیرمجاز در دماوند هستیم

جلوگیری از تصمیمات خارج شهرستان دماوند بدون بی‌اطلاعی نماینده عالی دولت و کنترل و ساماندهی ساخت‌وسازهای غیرمجاز از جمله موضوعات مطرح شده نشست شورای معاونین مرکز حراست وزارت کشور بود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، نشست شورای معاونین مرکز حراست وزارت کشور با حضور شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور به میزبانی فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد.

در این نشست فرماندار شهرستان دماوند ضمن خیرمقدم به اعضاء، به تشریح وضعیت شهرستان پرداخت و اظهار داشت: شهرستان دماوند به لحاظ وسعت دومین شهرستان استان تهران و به لحاظ جمعیت سیزدهمین شهرستان استان هست.

*شهرستان دماوند تنفس‌گاه پایتخت هست

مجید صفری افزود: دماوند تنفس گاه پایتخت هست و به همین دلیل مشکلات آن را باید به‌صورت ملی دید و برای رفع آن برنامه‌ریزی کرد.

وی با اشاره به موضوع ساخت‌وسازهای غیرمجاز تصریح کرد: ساخت‌وساز غیرمجاز در بخش آب، محیط‌ زیست، منابع طبیعی و غیره شهرستان را با مشکل روبه‌رو ساخته که ما درصدد کنترل و ساماندهی آن هستیم و اقدامات ارزشمندی با هماهنگی سازمان‌ها و نهادها تاکنون انجام‌شده است.

فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: درگذشته برخی از تصمیمات خارج از شهرستان اتخاذ می‌شد و نماینده دولت در شهرستان در این موارد هیچ اراده‌ای نداشت که سعی شد در دوره جدید ازاین‌گونه تصمیمات جلوگیری شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند افزود: در بخش گردشگری برنامه‌ریزی‌های مناسبی صورت گرفته که مسافران و گردشگران بتوانند از آن استفاده کنند ضمن اینکه به اشتغال و توسعه اقتصادی روستا کمک شود.

وی در پایان با اشاره به گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان داشت: ستاد دهه مبارک فجر در فرمانداری تشکیل و به این مناسبت پروژه‌های خوبی مورد بهره‌برداری خواهد گرفت.

به میزبانی فرمانداری شهرستان دماوند به میزبانی فرمانداری شهرستان دماوند به میزبانی فرمانداری شهرستان دماوند رتبه سیزدهم شهرستان دماوند از لحاظ جمعیت در استان تهران رتبه سیزدهم شهرستان دماوند از لحاظ جمعیت در استان تهران رتبه سیزدهم شهرستان دماوند از لحاظ جمعیت در استان تهران رتبه سیزدهم شهرستان دماوند از لحاظ جمعیت در استان تهران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن