پیگیری تهیه مواد اولیه جهت راه‌اندازی کارخانه تولید ماسک در شهرستان دماوند/ پخش عمده مواد ضدعفونی کننده و ماسک فقط با اخذ معرفی‌نامه امکان‌پذیر است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از پیگیری تهیه مواد اولیه جهت راه‌اندازی کارخانه تولید ماسک در این شهرستان خبر داد و گفت: پخش عمده مواد ضدعفونی کننده و ماسک فقط با اخذ معرفی‌نامه امکان‌پذیر است.

آرش آقاجان احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح نگران کننده و لزوم استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی ادارات دولتی یا واحدهای توزیع کننده این اقلام که تمایل به جذب عمده کالای ضروری را دارند با اداره صنعت، معدن و تجارت به‌منظور ایجاد هماهنگی و معرفی به کارخانه تولیدی جهت حضور مستقیم و خرید، مراجعه نمایند.

وی افزود: نظر به عدم امکان خرده فروشی و ترخیص جهت مصارف عمومی توسط کارخانه، مقتضی است واحدهای توزیع کننده اقلام بهداشتی، داروخانه‌ها و …. که توان جذب و توزیع را دارند برای رفع نیاز عمومی اقدام نمایند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: همچنین کارخانه تولید ماسک در شهرستان دماوند به‌علت مشکلات حقوقی در عقد قرارداد که روز گذشته مرتفع گردید، ولی متاسفانه هنوز شروع به فعالیت نکرده است.

آقاجان احمدی گفت: البته آغاز تولید منوط به اخذ مواد اولیه است که در حال پیگیری‌های مربوطه هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن