فرماندار شهرستان دماوند:

راه‌اندازی شهرک دامداری در دماوند جهت ساماندهی دامداران دستور کار است

فرماندار شهرستان دماوند گفت: راه‌اندازی شهرک دامداری در دماوند جهت ساماندهی دامداران در دستور کار است.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، مجید صفری در نشست کارگروه رونق تولید شهرستان دماوند اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات دو شهرک صنعتی در شهرستان مدنظر قرار گرفته است تا مشکلات زیرساختی همچون آب، برق، راه و مخابرات مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: مقرر شده است مشکلات حوزه‌های مخابرات و آب در این شهرک‌ها با استفاده از امکانات شهرستانی برطرف شوند، مشکلات حوزه‌های برق و راه نیز در جلسه‌ای در سطح استان مورد بررسی و حل خواهد شد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: تکلیف دستگاه‌های اجرایی برای کمک به حوزه اشتغال و تولید مورد تاکید است و تلاش‌ها باید در این راستا باشد.

صفری در خصوص ساماندهی دامداران و ایجاد شهرک دامداری عنوان کرد: با توجه به موقعیت مسکونی و مهاجرپذیری دماوند، ناچار هستیم صنعت و دامداری و مشاغل مزاحم را ساماندهی کنیم، در این راستا زمین مشاغل مزاحم و نیز موضوع شهرک‌های صنعتی تقریباً نهایی شده است.

وی ادامه داد: در حوزه دامداری نیز جهاد کشاورزی و منابع طبیعی مکلف شده‌اند ساماندهی را با حفظ وضعیت موجود دامداران پیگیری کنند تا حتماً یک شهرک دامداری ایجاد و ساماندهی این حوزه را شاهد باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: مقرر شده است برای کمک به تولید شهرستان مکاتبات لازم صورت گیرد، برای 22 بهمن ماه مواردی همچون تصفیه خانه شهرک صنعتی در دستور کار قرار گرفته است و تا پایان سال پروژه‌های دیگری نیز نهایی می‌شوند.

صفری بیان کرد: در کمک به اشتغال و تولید در سطح شهرستان و با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده به هیچ وجه شاهد کمبود سوخت، آب و برق نمی‌شویم؛ گرچه محدودیت در نحوه استفاده وجود دارد اما هیچ کمبودی وجود ندارد.

وی افزود: هیچ تولید کننده و مصرف کننده‌ای از این حیث نگرانی نداشته باشد، سهمیه‌ها نیز به طور متعادل در حال استفاده است.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: ضمن اینکه کمبودی وجود ندارد با پیگیری‌هایی که در حال انجام است درصدد افزایش سهمیه شهرستان هستیم تا کسی نگرانی نداشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن