باحضور پرشور مردم صورت گرفت؛

راهپیمایی ۲۲ بهمن در دماوند در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی + تصاویر

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی ۲۲ بهمن در دماوند باحضور پرشور مردم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، ۲۲ بهمن، امروز مردم شهید پرور و ولایتمدار شهرهای دماوند، رودهن، آبعلی، آبسرد و کیلان با حضور خود در صحنه و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل مشت‌های خود را گرده کرده و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله اکبر سردادند.

راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، راه امام شهدا زنده است – نهضت ما همیشه پاینده است، نه سازش نه تسلیم پیام ملت ما است – اطاعت از رهبری ضامن عزت ما است، خونی که در رگ ما است – هدیه به رهبر ما است، مادر کنار رهبریم – از پیروان حیدریم، فریاد امروز هر مرد و زن بار دیگر شور انقلابی خود را به نمایش گذاشتند.

راهپیمایی شهر دماوند که از ساعت ۱۰ صبح از میدان حضرت امام خمینی (ره) آغاز و تا مسجد جامع شهر ادامه داشت، پیر و جوان، زن و مرد، کوچک و بزرگ و خانواده معظم شهیدان و همه دست در دست یکدیگر حضور داشتند و با وجود بارش برف و سرمای هوا هر لحظه بر تعدادشان افزوده می‌شد و به راهپیمایی گرمای بیشتری می‌بخشید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن