راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان دماوند

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور مسئولان، اقشار مختلف مردم، دانشجویان و نسل چهارم انقلاب در شهرستان دماوند برگزار شد.

ابن راهپیمایی از میدان امام خمینی(ره) دماوند آغاز شد و با تجمع در جوار گلزار شهدای گمنام مسجد جامع دماوند خاتمه یافت.

راهپیمایان با شعار الله اکبر خامنه ای رهبر بار دیگر با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید پیمان کرده و با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از زورگویان و استکبار جهانی اعلام نمودند.

حجت‌الاسلام حمید مشهدی آقایی، مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در این مراسم اظهار داشت: در هیچ جای دنیا چنین مردمانی نداریم که جشن پیروزی انقلابشان را بعد از ۴١ سال در هزاران نقطه کشور و جهان برگزار می‌کنند و این در حالی است که در اغلب کشورها، جشن روز ملی‌شان تشریفاتی و باحضور جمعی از مسوؤلان برگزار می‌شود.

وی افزود: امروز سالگرد بیانیه گام دوم انقلاب نیز است و در این بیانیه رهبر انقلاب ٧ دستاورد و پیشرفت انقلاب را بیان کردند که این ٧ دستاورد، ٧ ظرفیت جدید را به وجود آورد که از جمله آن جهانی شدن شعارها و کاهش فاصله ایران با سایر کشورهای پیشرفته بود.

مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: در کنار این دستاوردها، ضعف‌هایی هم وجود دارد و از آنچه که هست و آنچه که باید باشد فاصله وجود دارد که از جمله آن وضعیت اقتصادی و جاری کردن فرهنگ اسلام در زندگی مردم است.

مشهدی آقایی گفت: هر جا که از شعارهای انقلاب فاصله گرفتیم به مشکل برخوردیم و ظرفیت‌هایی که در انقلاب وجود دارد که بر چالش‌ها غلبه کرده و می‌کند و این توان را ایجاد می‌کند که بر این ضعف‌ها غالب شویم.

وی تصریح کرد: به قول صاحب نظر غربی، آمریکا نفهمید سردار سلیمانی در غرب آسیا می‌توانست کار کند و سوریه و عراق را آزاد کند؛ ولی شهید سلیمانی می‌تواند تا اروپا و آمریکا پیش رود و قلب‌ها را آزاد کند.

مشاور عالی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور  ادامه داد: سردار سلیمانی نمونه واقعی اعتدال بود و تنها راه نجات کشور، تکثیر روحیه‌ی سردار سلیمانی در عرصه اقتصاد، سیاست خارجی و مجلس است و امروز باید مردم در عرصه بمانند و شخصی را انتخاب کنند که اگر نماینده بوده، کارنامه‌اش را ارائه دهد و اگر کاندید است حرفش را ارائه دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن