نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی:

ارسال گزارشات کارگروه‌های ۱۴ گانه شهرستان دماوند به کمیسیون‌های مجلس/ دولت روحانی طی 7 سال هیچ قدمی برای مسکن برنداشت

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از ارسال گزارشات کارگروه‌های ۱۴ گانه شهرستان دماوند به کمیسیون‌های مجلس خبر داد و گفت: دولت روحانی طی ۷ سال هیچ قدمی برای مسکن برنداشت.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید احمد رسولی‌نژاد  در جلسه با روئسا و دبیران کارگروه های ۱۴ گانه شهرستان دماوند اظهار داشت: هفته آینده جزئیات تصمیات درباره مسکن در مجلس تصویب می‌شود، اما دولت طی 7 سال هیچ قدمی برای مسکن برنداشته است.

وی افزود: طرح‌های تاثیرگذاری در مجلس تصویب شده است به طور مثال در کمیسیون صنایع و معادن طرحهایی در خصوص قیمت خودرو پیشنهاد شده که هفته آینده به صحن علنی فرستاده می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 50 روز از 62 روز اول سال جاری را به دیدار از ادارات اختصاص دادم و مسائل و مشکلات را جهت رفع آنها احصا و دسته بندی کردیم و طی یک ماه اول با 10 وزیر کابینه دیدار شد.

رسولی‌نژاد گفت: گزارشات به دست آمده توسط کارگروه‌ها در این دولت مورد استفاده و به روسای کمیسیونها در مجلس نیز ارسال می‌شوند تا در رفع مشکلات کمک کننده باشند.

وی تصریح کرد: حدود 200 روستا و 7 شهر و محلات متعدد در شهرستان‌‌های دماوند و فیروزکوه وجود دارد همچنین مسکن مهرهای گیلاوند، مهرآباد و فیروزکوه وجود دارد و با مشکلات بسیاری در زمینه اشتغال، تسهیلات و مسکن روبرو هستیم و جای استراحت وجود ندارد اما کارگروه‌ها می‌توانند در ارائه گزارشات بسیار کمک کننده باشند.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید توانمندی بانوان در مدیریت و حوزه‌های مختلف را باور کنیم و انتخاب‌ها در این زمینه درست بوده است، در این زمینه با رئیس جمهور موافق بودم زیرا اختلاف بین بانوان کمتر اتفاق افتاده است و امید است ادامه این روند و حضور بانوان را در مدیریت‌ها در آینده شاهد باشیم.

رسولی‌نژاد بیان کرد: در سال 86 طی سفر رئیس جمهور وقت به دماوند، اعتباری برای زیرگذر و روگذر کمربندی گیلاوند مصوب شد اما معلوم نشد که این پول کجا رفت و باید روشن شود که در کجا هزینه شد.

انتهای پیام/‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا