مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند:

دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در دماوند

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دماوند از برگزاری دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، حسین اردلانی در این خصوص اظهار داشت: دوره آموزشی مهارتی چهار روزه سرویس و نگهداری تراکتور در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دماوند برگزار شد.

وی ادامه داد: تولید محصولات کشاورزی همگام با رشد جمعیت باید افزایش یابد که این امر باید با تبدیل کشاورزی ابتدایی و سنتی در مناطق به کشاورزی نوین صورت گیرد پس در راه رسیدن به این اهداف، باید امکاناتی فراهم آید تا کشاورزان بتوانند دستگاه های مورد نیاز خود را به سهولت تأمین کنند و با اتکا به روش های نوین و منطبق بر اصول علمی و فنی، تولیدات کشاورزی خود را افزایش دهند.

اردلان با تاکید بر اینکه شناخت و کاربرد تراکتور برای کشاورزان بسیار مهم است گفت: در این کارگاه کشاورزان با انواع تراکتورها، طرز کار آنها و متعلقات تراکتور و نیز لاستیک ها، سیستم هیدرولیک و طرق مختلف اتصال ادوات کشاورزی به تراکتور، طرز انتقال قدرت به ادوات کشاورزی به کمک وسایلی مانند محور تواندهی و پولی و دنده ها، همچنین مراقبت و نگهداری تراکتور به طور نظری و عملی آشنا می شوند و رانندگی با انواع تراکتور را آموزش دیدند.

در پایان این دوره و پس از آزمون به پذیرفته شدگان گواهینامه مهارتی اعطا شد.

انتتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن