شریعتمداری در جمع مردم دماوند مطرح کرد؛

دوران شاهنشاهی، ایران در منطقه و جهان هیچ جایگاهی نداشت/ اگر امروز جوانان کشور برای جنگ به سوریه نمی‌رفتند، باید کفش‌های داعش را در خاک ایران واکس می‌زدیم

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه در دوران شاهنشاهی، ایران در منطقه و جهان هیچ جایگاهی نداشت، گفت: اگر امروز جوانان کشور برای جنگ به سوریه نمی‌رفتند، باید کفش‌های داعش را در خاک ایران واکس می‌زدیم.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حسین شریعتمداری شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی که با حضور اقشار مختلف مردم دماوند در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی برخلاف سایر انقلاب‌ها مکتب خود را از قبل پایه ریزی کرده بود و آن اسلام ناب محمدی (ص) بود که تنها در کتاب‌ها و ذهن وجود داشت و هنوز عملیاتی نشده بود.

وی بهترین تعبیر برای انقلاب اسلامی را تعبیر مقام معظم رهبری یعنی بعثت دوم دانست و گفت: حاکمیتی که بخواهد با ظالم مقابله کند، قطعاً نظام سلطه و دنباله‌های داخلی آن، مقابل این حاکمیت قد علم می‌کند و این مهم را می‌توان پس از پیروزی انقلاب با گسترش گروه‌های تروریستی جهت ضربه زدن به نظام اسلامی دید.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه باید این گوهر ناب را شناخت و برای حفظ آن کوشید، افزود: جوانان کشور اگر برای جنگ با داعش به سوریه می‌روند، برای این است که کفش‌های داعش را در خاک ایران واکس نزنیم و در واقع هزینه امنیت خود را می‌پردازیم.

شریعتمداری با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب تمامی ظرفیت‌های کشور در خدمت خارجی‌ها بود و ایران هیچگونه امنیتی نداشت، تصریح کرد: در زمان شاهنشاهی، ایران در منطقه و جهان هیچ جایگاهی نداشت اما امروز به برکت انقلاب اسلامی اصلی‌ترین قدرت منطقه در خاورمیانه هستیم.

وی ادامه داد: یکی از ترفندهای دشمن این است که شما متوجه نباشید که در چه جایگاهی قرار دارید و آینده را در چشمان شما تیره و تار نشان می‌دهد و اگر متوجه نباشیم به طور طبیعی از جایگاه خود دفاع نخواهید کرد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه امام راحل ملت‌ها را به امت تبدیل کردند، خاطرنشان کرد: دشمن همواره در تلاش است تا ملت ایران را تضعیف و تحقیر کند ولی ما پیام داریم، اما دشمن دروغ می‌گوید؛ امروز مسئله هسته‌ای بهانه است زیرا آمریکا اصرار دارد نفوذ ما را در منطقه کم کند.

شریعتمداری با تأکید براینکه اسلام برای ما است و باید برای حفظ آن دفاع کنیم، گفت: امروز اگر نقشه راه نداشته باشیم، گمراه خواهیم شد و ذره ایی کوتاهی قطعاً پشیمانی به همراه دارد.

وی به توهین شرکت سامسونگ به ورزشکاران ایرانی در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ کره جنوبی اشاره کرد و گفت: در این المپیک زمستانی ۶۲۰۰ ورزشکار شرکت کردند و اسپانسر این مسابقات نیز سامسونگ بود و به تمام شرکت کننده‌ها گوشی سامسونگ هدیه داد ولی به بهانه تحریم ورزشکاران ایرانی را از دادن هدیه محروم می‌کند؛ در حالی که هدیه جزء تحریم نیست؛ آنان می‌خواهند ما را تحقیر کنند.

مدیرمسئول روزنامه کیهان افزود: نخستین گام این است که ورزشکاران به کشور بازگردند و محصولات سامسونگ در کشور تحریم شود زیرا اهدای چهار عدد گوشی به ورزشکاران تهدید است، اما اینکه این شرکت بازار ۸۰ میلیونی ایران را پر کرده، این تهدید نیست؟

شریعتمداری به اغتشاشات اخیر و شعار دشمن که نه اسلام و نه قرآن بود، اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا با حمایت این افراد نشان داد که دست‌هایش خالی است و اگر چنین نبود از آنان حمایت نمی‌کرد.

وی سایه جنگ را توهم و ترفند دشمن دانست و افزود: دشمن همواره تاکید دارد که گزینه نظامی بر روی میز است ولی آیا یکبار از آن استفاده کرده ایید؟؛ در دوران هشت سال دفاع مقدس که ایران در ضعیف‌ترین شرایط قرار داشت، سربلند شد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان با تأکید بر اینکه برجام برای ترامپ و آمریکا سند طلایی است، گفت: ترامپ در دوران تبلیغ انتخابات ریاست جمهوری می‌گفت که برجام را پاره می‌کند، اما تنها کار عاقلانه‌اش پاره کردن برجام است که محال می‌باشد این کار را انجام دهد زیرا به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن