مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد دماوند:

جمع‌آوری ۱۸۵ میلیون تومان کمک در دوازدهمین گلریزان انجمن حمایت از زندانیان دماوند/ سال ۹۷ مجموع درآمد انجمن حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد دماوند حدود ۳۲۳ میلیون تومان بوده است

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد دماوند از جمع‌آوری ۱۸۵ میلیون تومان کمک در دوازدهمین جشن گلریزان انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان جرائم غیرعمد این شهرستان خبر داد و گفت: سال ۹۷ مجموع درآمد انجمن حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد دماوند حدود ۳۲۳ میلیون تومان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، داود صفری در مراسم دوازدهمین جشن گلریزان انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان و خیران نسبت به تاکید بر لزوم حمایت بیشتر از خانواده زندانیان اظهار کرد: ۸۰ خانواده و ۳۵ دانش آموز و دانشجو زیرپوشش انجمن حمایت از زندانیان شهرستان دماوند قرار دارند.

وی افزود: این انجمن با پرداخت وجوه ماهانه کمک‌های نقدی، خدمات بهداشتی و درمانی، فرهنگی، تحصیلی و … را به خانواده‌های زندانیان کمک می‌کند که سال گذشته حدود ۸۲ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به آنها صورت گرفته است.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد دماوند عنوان کرد: سال گذشته در جشن گلریزان ۱۴۰ میلیون تومان وجه نقد از سوی نیکوکاران جمع‌آوری که از این رقم بیش از ۸۶ میلیون تومان وصول شده است.

صفری با بیان اینکه در سال ۹۷ مجموع درآمد نقدی و غیرنقدی انجمن افزون بر ۳۲۳ میلیون تومان بوده است، خاطرنشان کرد: کمک‌های نیکوکاران برای خدمات‌رسانی به خانواده‌های زندانی می‌باشد و به عنوان هزینه‌های جاری استفاده نمی‌شود.

وی ادامه داد: سال گذشته حدود ۷۳ میلیون تومان سبد کالا توزیع شده است، گفت: شب عید به هر خانواده زندانی بیش از یک میلیون تومان واریزی به حساب هر خانواده داشتیم.

*ادارات سهمی از درآمد خود را برای آسیب‌های اجتماعی اختصاص دهند/ مسئولان شهرداری‌ها و سایر نهادها برای بحث آسیب‌های اجتماعی دغدغه داشته باشند

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد دماوند با بیان اینکه ادارات سهمی از درآمد خود را برای آسیب‌های اجتماعی اختصاص دهند، تصریح کرد: مسئولان شهرداری‌ها و سایر نهادها برای بحث آسیب‌های اجتماعی دغدغه داشته باشند زیرا اکثر جرایم در جامعه ناشی از آسیب‌های اجتماعی است.

*آزادی ۱۲ زندانی جرایم غیرعمد در دماوند با پرداخت ۲۱ میلیون تومان

صفری نسبت به ناهماهنگی توزیع کمک بین نیازمندان توسط برخی از نهادها و سازمان‌های مردم نهاد که مشکلاتی را به وجود آورده است از آنها گلایه کرد و خواستار توزیع عادلانه کمک‌های به نیازمندان در شهرستان دماوند شد.

وی گفت: سال گذشته همچنین مبلغی افزون بر ۶۵ میلیون تومان به زندانیان کمک و ۱۲ زندانی با پرداخت ۲۱ میلیون تومان آزاد شدند.

آزادی ۶ نفر زندانیان مهریه در دماوند/ تلاش بسیاری برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد شده است

حسین ابراهیمی بسابی، دادستان شهرستان دماوند در این نشست اظهار کرد: زندانیان جرایم غیرعمد به عنوان قشری از جامعه افرادی می‌باشند که خواسته یا نخواسته براساس قانون در بند زندان هستند.

وی افزود: در سال گذشته بسیار تلاش کردیم تا تعداد زیادی از زندنیان آزاد شوند و خانواده‌های آنان تحت حمایت قرار داده‌ایم.

 تا تعداد زیادی از زندنیان آزاد شوند و خانواده‌های آنان تحت حمایت قرار داده‌ایم.

دادستان شهرستان دماوند ادامه داد: در رابطه با زندانیان در زمینه مهریه ۶ نفر زندانی آزاد شدند چرا که این زندانی جزء دین هست که به سختی می‌توان آن را جبران کرد.

دادستان شهرستان دماوند بیان کرد: بسیاری از زندانیان به خاطر بدهی‌های سه الی چهار میلیون در زندان سپری می‌کنند و ناخواسته در زندان هستند.

کمک زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند کمک خیران در انجمن حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان دماوند

ابراهیمی بسابی گفت: انشالله با کمک و برکات زندگی خیران در انجمن حمایت از زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان دماوند به این افراد و خانواده‌ آنها کمک کنید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن