بخشدار مرکزی دماوند:

دهیاران بخش مرکزی دماوند نسبت به تهیه نمک و تجهیز ماشین‌آلات اقدام کنند/ تخلیه گل و لای موجود در آبراه‌های محور تهران – فیروزکوه

بخشدار مرکزی دماوند با بیان اینکه دهیاران نسبت به تهیه نمک و تجهیز ماشین‌آلات اقدام کنند، گفت: گل و لای موجود در آبراه‌های محور تهران – فیروزکوه نیاز به تخلیه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  نشست مدیریت بحران روستاهای بخش مرکزی دماوند روز چهارشنبه به ریاست اسماعیل سلیمانی، بخشدار مرکزی دماوند و با حضور رئیس اداره راهداری، قائم مقام دفتر نماینده مجلس، نماینده شورای اسلامی بخش مرکزی و برخی از دهیاران در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.

در این نشست مقرر شد، اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اقدامات لازم را در خصوص تهیه نمک مورد نیاز دهیاری‌ها، تخلیه گل و لای موجود در آبراه‌های محور تهران- فیروزکوه، پاکسازی حاشیه‌ها و برف‌روبی راه‌های روستایی در زمان وقوع بارش برف را انجام دهد.

همچنین دهیاران نیز نسبت به تهیه نمک از اداره راهداری، تجهیز ماشین‌آلات دهیاری‌ها، شناسایی ماشین‌آلات اهالی مناسب با کمک‌رسانی در زمان بحران و لایروبی انهار و رودخانه‌ها موظف شدند.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست می‌توان به ضرورت آمادگی برخی از دهیاری‌ها از قبیل روستای آئینه‌ورزان، جابان، سربندان و سیدآباد در زمان بارش برف به منظور اسکان اضطراری مسافران و هماهنگی با هیئت امنا مساجد روستاها در راستای تجهیز سیستم گرمایشی اشاره کرد‌.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا