نخستین حضور شهرستان دماوند در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری کشور + تصاویر

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند از نخستین حضور این شهرستان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری کشور خبر داد.

شهرام شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: برای اولین بار باهمت مسئولان شهرستان دماوند و بخش خصوصی دو غرفه در دوازدهمین نمایشگاه ملی گردشگری ایران به میزبانی تهران تجهیز شده است.

وی افزود: متراژ غرفه شهرستان دماوند ۱۷۶ مترمربع است و مجموعه‌های گردشگری همچون بالن سواری آبا، بومگردی کوچه غار و آتین به همراه مزرعه گردشکری خورشید و باغ تالار امید از شهرستان دماوند در این نمایشگاه حضور دارند و این اتفاق یک افتخار بزرگ برای شهرستان دماوند می‌باشد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان دماوند خوشبختانه در بزرگترین بازار گردشگری کشور شرکت کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم پتانسیل‌های بیشتری از شهرستان را به نمایش بگذاریم و نیز بتوانیم با این اقدام سرمایه‌گذاران را جذب کنیم.

شریفی گفت: با توجه به اینکه هدف سرمایه‌گذاران، سرمایه‌گذاری در گردشگری است امید است بازده خوبی را از این نمایشگاه شاهد شویم.

وی ادامه داد: هیچ شهرستانی تاکنون در چنین نمایشگاه ملی سرمایه‌گذاری گردشگری به تنهایی شرکت نکرده و هزینه‌های شرکت در این نمایشگاه که با مشارکت شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و بخش خصوصی تأمین شده است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از روز گذشته در نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا ۲۷ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت و غرفه شهرستان دماوند با شماره ۴۷ و ۴۸ در سالن ۳۸ نمایشگاه دائمی بین‌المللی تهران واقع شده است.

همچنین مونسان، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، از غرفه شهرستان دماوند بازدید کرد.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن