راه‌اندازی مجدد دفتر خدمات الکترونیک پلیس+10 در دماوند

دفتر خدمات الکترونیک پلیس+10 در دماوند راه‌اندازی که چندی پیش تعطیل شده بود، مجدد در شهرستان دماوند افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، دفتر خدمات الکترونیک پلیس+10 با هدف پاسخگویی به یکی از مهم‌ترین نیازهای شهروندان در منطقه گیلاوند که چندی پیش تعطیل شده بود، شهر دماوند افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در این مراسم سید احمد رسولی‌نژاد نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، سردار عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران، سرهنگ کهریزی، فرمانده پلیس‌راه شرق استان تهرانو سرهنگ فاضلی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند حضور داشتند.

سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ضمن تأکید بر اهمیت موضوع خدمت به مردم و ضرورت ارائه خدمات الکترونیک به شهروندان، به‌ویژه در شرایط کنونی گفت: ایجاد دفتر خدمات الکترونیک پلیس در شهر دماوند یکی از مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان بود.

وی افزود: دفتر پلیس + 10 با حمایت مسئولان محلی همچنین تلاش و قبول مسئولیت جانباز دکتر ملایری نسبت به مردم مجددا دایر شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: همانطور که به مردم قول داده بودیم این دفتر مصادف با ایام فاطمیه بازگشایی و آغاز به فعالیت کرد، 33 خدمت از خدماتی که پلیس خود رأساً انجام می‌داد به صورت برون سپاری در اختیار دفاتر پلیس+10 قرار گرفته است.

سردار عزیزی گفت: با اقدام مذکور خدمت رسانی به مردم و امور آنها تسهیل شده و این خدمات با کمترین زمان و هزینه به آنها ارائه می‌شود.

وی افزود: پیش از این ساکنان شهر دماوند مشکلات زیادی در دسترسی به خدمات الکترونیکی پلیس داشتند و مجبور بودند برای مراجعه به این دفاتر کیلومترها راه طی کنند، اما اکنون می‌توانند برای دریافت خدمات الکترونیکی به چهارراه منطقه گیلاوند، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با این خدمات رضایتمندی بیشتر مردم حاصل شود و از خلایی که در این مدت ایجاد شده بود از مردم عذرخواهی می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا