فرمانده انتظامی شهرستان دماوند:

دستگیری ۱۳۵۳ نفر سارق در دماوند از ابتدای سال ۱۴۰۱/ کشف و ضبط ۵۷۹ کیلوگرم موادمخدر در دماوند

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری ۱۳۵۳ نفر سارق از ابتدای سال ۱۴۰۱ به همراه کشف و ضبط ۵۷۹ کیلوگرم موادمخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سرهنگ حسین فاضلی در نشست شورای اداری شهرستان دماوند اظهار داشت: سال جاری 1353 سارق در این شهرستان دستگیر و 2451 اموال مسروقه کشف شدند همچنین در حوزه موادمخدر 579 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 495 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

وی افزود: در خصوص تمهیدات نوروزی نیز تشکیل قرارگاه نوروزی و برگزاری جلسات با ادارات خدمات رسان و تعامل و همکاری با سپاه و بسیج در خصوص راه اندازی گشت نوروزی از مواردی هستند که در دستور کار قرار گرفته‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: احضار و کنترل سارقین آزاد شده از زندان و متهمین سابقه دار در خصوص حمل اثاثیه در ایام نوروز نیز در دستور کار نیروی انتظامی می‌باشد.

فاضلی با بیان اینکه نیروهای انتظامی در دو نیمه‌ی تعطیلات در حالت آماده باش هستند، ادامه داد: برای راه اندازی گشت پیشگیری هم 8 کلانتری شهرستان با حدود 25 نیرو در شبانه‌روز آماده خدماترسانی هستند، گشت راهور و پلیس راه در محور هراز و فیروزکوه و جمعا 24 تیم در خدمت مسافران نوروزی هستند.

وی تصریح کرد: سرکشی از محل‌های اسکان نوروزی در سطح شهرستان، اجرای طرح ایستگاه کنترل و راه اندازی ایستگاه نوروزی در ورودی شهرستان در امامزاده هاشم و جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب طی 48 ساعت آینده از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای تعطیلات عید نوروز به شمار می‌روند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند عنوان کرد: پایش تصویری ادارات و استقرار سرایدار و نگهبان مخصوصا در مدارس هم پیش بینی‌ شده‌اند؛ کلانتریها، پلیس راهور و نیروی انتظامی شبانه‌روز درهمه ادارات حضور خواهند داشت و مخصوصا در پیشگیری از ساخت و ساز در هر ساعت از شبانه روز طی هماهنگی با دادستان اقدام لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا