فرماندار شهرستان دماوند:

دستگیری ۱۱۲ نفر از عاملان اصلی توزیع کننده و فروشنده مواد مخدر در شهرستان دماوند/ کشف ۳۲۵ کیلوگرم مواد مخدر توسط نیروهای انتظامی دماوند

فرماندار شهرستان دماوند از دستگیری ۱۱۲ نفر از عاملان اصلی توزیع کننده و فروشنده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: طی سه ماهه نخست ۳۲۵ کیلوگرم مواد مخدر توسط نیروهای انتظامی شهرستان دماوند کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مهدی حیدری در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دماوند اظهار داشت: با رصدهای مجموعه نیروهای انتظامی و فرمانداری نزدیک به 325 کیلوگرم کشفیات مواد مخدر به عمل آمد که در این حوزه 112 نفر نیز به عنوان عاملان اصلی توزیع کننده، فروشنده و معتادان متجاهر دستگیر شدند.

وی افزود: برای رفع چالش‌های حوزه مواد مخدر در شهرستان سه کمپ ترک اعتیاد فعال هستند و در حال حاضر نزدیک به 50 نفر در این کمپ‌ها بستری می‌باشند و این موضوعات در ستاد مبارزه با مواد مخدر مورد رصد قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: اتفاقات مثبتی در سیاست‌گذاری‌های مجموعه فرمانداری و نیروی انتظامی شهرستان در حوزه کشفیات و برخورد با افرادی خاطی در این رابطه صورت گرفته است و قطعا این مبارزه ادامه خواهد داشت.

حیدری ادامه داد: با تمام توان نسبت به آگاه‌‌سازی در سطح مدارس و خانواده‌ها در خصوص مبارزه با مواد مخدر و نیز برخوردهای عملیاتی تلاش می‌کنیم.

*لزوم انجام زیرسازی جاده‌ای عامل تاخیر در اجرای پروژه روکش آسفالت جاده صالح‌آباد دماوند

وی با اشاره به موضوع جاده صالح ‌آباد تصریح کرد: پروژه روکش آسفالت این جاده به طول حدود 12 کیلومتر با اعتبار 7 میلیارد تومان شروع به کار کرده است.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: در میانه راه اجرای این پروژه اعلام شد که بخشی از این جاده نیاز به زیرسازی دارد و اگر صرفا روکش انجام شود، کیفیت کار کاهش می‌یابد از این رو پیمانکار درخواست این امر را به کارفرما داده است و کارفرما باید دستور کار جهت انجام زیرسازی و افزودن بودجه را ابلاغ کند.

حیدری عنوان کرد: اتفاق مذکور موجب تاخیر در اجرای پروژه شد تا قسمت‌های نیازمند به زیرسازی در کل مسیر شناسایی و بودجه لازم تامین شود، اما در مجموع با توجه به این تاخیر برای پایان کار پروژه هیچ مشکلی وجود ندارد و امیدواریم با رفع آن در کوتاه‌ترین زمان پروژه روکش آسفالت در مسیر انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن