فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران:

دستگیری دو نفر رمال کلاهبردار در شهر آبعلی/ دو رمال کلاهبردار در آبعلی تاکنون بیش از ۲ میلیارد تومان درآمد داشتند

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری دو نفر رمال و کلاه‌بردار در شهر آبعلی خبر داد که تاکنون بیش از ۲ میلیارد تومان از این طریق درآمد داشتند.

سردار عبدالرضا ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: با دستور مقام قضایی و تلاش عوامل انتظامی شهرستان دماوند دو نفر رمال کلاهبردار در شهر آبعلی دستگیر شدند.

وی افزود: با اقداماتی اطلاعاتی و بازرسی از منازل آنها در شهر آبغلی مقادیر زیادی ادوات رمالی و دعانویسی تحت عناوین مختلف کشف گردید و نکته حائز اهمیت جهت دریافت مبالغ کلاهبرداری خود در منزل دستگاه کارتخوان بانک داشتند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: این دو کلاهبردار از سراسر کشور در شهر آبعلی مراجعه‌کننده داشته و فقط طبق موجودی در این دستگاه‌های کارتخوان تاکنون بیش از ۲ میلیارد تومان از این طریق درآمد داشتند.

ناظری گفت: این دو نفر رمال کلاهبردار نسبت فامیلی داشتند و یکی از آنها قبلاً مسافرکشی می‌کرد که این شغل شرافتمندانه‌ای را کنار گذاشته و دست به این اقدام کلاهبرداری زدند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه این دو متهم از اقدام مطلع از مجرمانه بودن آن بودند، گفت: این دو متهم در حال حاضر با دستور مقام قضایی در زندان به سر می‌برند و تحقیقات از افرادی کلاهبرداری شده ادامه دارد.

ناظری تاکید کرد: از شهروندان و هموطنان خواستاریم که از سراسر نقاط مراجعه می کنند مورد شیاطی این افراد کلاهبردار در منطقه آبعلی قرار گرفتند به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان دماوند مراجعه کنند تا همکاران انتظامی ما پیگیر مطالبات آنها باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن