طی بازدید سرزده وزیر راه و شهرسازی از شهرستان دماوند؛

دستور وزیر راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف پروژه ۱۱۴ هکتاری شهرک آویشن شهر دماوند/ مجموعه آویشن دارای موقعیت ممتاز گردشگری در شرق استان تهران است

وزیر راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف پروژه ۱۱۴ هکتاری شهرک آویشن شهر دماوند توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به کمک سازمان ملی زمین و مسکن و عرضه سهام بخش دولتی و خصوصی در بورس دستور صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، صبح امروز پنجشنبه محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان دماوند طی بازدید سرزده حضور پیدا کرد.

وی با همراهی محبت‌خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران و همتی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دماوند بازدید میدانی از زیرساخت‌های عمرانی و خدماتی شهرک آویشن داشت و پروژه‌های تفریحی، ورزشی و گردشگری را بررسی قرار داد.

در ادامه این بازدید از پروژه مشارکتی شهرک آویشن، بررسی عملکرد و میزان پیشرفت فیزیکی کارهای عمرانی توسط مدیران شرکت آهابکار در شهرستان دماوند انجام شد.

پرویزی مقدم معاون املاک و حقوقی از دستور وزیر راه و شهرسازی برای تعیین تکلیف پروژه ۱۱۴ هکتاری شهرک آویشن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به کمک سازمان ملی زمین و مسکن و عرضه سهام بخش دولتی و خصوصی در بورس خبر داد.

محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران در پایان بازدید امروز وزیر راه و شهرسازی از پروژه شهرک آویشن عنوان کرد: مجموعه گردشگری آویشن در شهرستان دماوند واقع در شرق استان تهران دارای موقعیت ممتازی به لحاظ ساخت هتل، مهمانسرا، سالن‌های ورزشی، پارک آبی، تالارهای پذیرایی و آمفی تئاتر است.

وی تاکید کرد: امیدواریم با بهره‌برداری هر چه سریع‌تر این پروژه گامی موثر در راستای پیشرفت گردشگری در شهرستان دماوند برداریم.

.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا