معاون برنامه‌ریزی و مالی فرماندار شهرستان دماوند:

افزایش قیمت در برخی از کالاها و میوه فروشی‌ها در دماوند/ برخی از خطوط تاکسیرانی و ناوگان شهری نیز افزایش داشته‌اند

معاون برنامه‌ریزی و مالی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه در برخی از کالاها و میوه فروشی‌ها افزایش قیمت را شاهد بودیم، گفت: برخی از خطوط تاکسیرانی و ناوگان شهری نیز در برخی نقاط افزایش داشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، فاطمه فرزام در نشست بررسی شرایط اقتصادی پس از افزایش قیمت بنزین در فرمانداری دماوند اظهار داشت: با اشاره به جلسه تنظیم بازار گفت: افزایش قیمت بنزین مشکلاتی را برای تولیدکنندگان و اصناف به وجود آورده است و این افزایش نرخ قطعاً در موارد دیگر تأثیرگذار است.

وی افزود: موضوع اقتصاد امری دستوری و فرمایشی نیست و باید حتماً تصمیماتی در این حوزه گرفته شود که به ضرر کسی نباشد و مردم و اصناف از این مهم نفع ببرند.

معاون برنامه‌ریزی و مالی فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: امید است با نظراتی که شنیده شد این اهتمام در بین همه مسئولان باشد تا بتوانند مشکلات را به نحوی مدیریت کنند تا مردم بیش از این متضرر نشوند.

فرزام عنوان کرد: در سطح شهرستان شاید گران‌فروشی چندان نباشد، اما برخی اجناس افزایش قیمت داشته‌اند که این موضوع نیز ناشی از افزایش قیمت از مبدأ است.

وی تصریح کرد: برای تنظیم بازار تیم‌های بازرسی تشکیل شده است و به شدت کنترل صورت می‌گیرد، اما نیاز است که تصمیمات اساسی و کلی در این زمینه صورت گیرد.

معاون برنامه‌ریزی و مالی فرماندار شهرستان دماوند گفت: آژانس‌ها افزایش قیمت داده‌اند که این امر با توجه به افزایش نرخ بنزین طبیعی است، برخی از خطوط تاکسیرانی و ناوگان شهری نیز در برخی نقاط افزایش داشته‌اند.

فرزام عنوان کرد: در برخی از کالاها و میوه فروشی‌ها نیز افزایش قیمت را شاهد شدیم، مقرر شده است اتاق اصناف طی بازرسی‌ها قیمت روزانه را اعلام کند و گزارش نموداری ارائه دهد تا تغییرات قیمت را رصد کنیم.

وی تاکید داشت: امید است بتوانیم قیمت‌ها را کنترل کنیم تا اصناف و مردم در این خصوص متضرر نشوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن