آیین تجلیل از خیران بیمارستان حضرت فاطمه(س) دماوند + تصاویر

آیین تکریم از خیران و اعضای هیأت امنای خیران بیمارستان حضرت فاطمه(س) دماوند با حضور جمعی از خیران و مسئولان در این بیمارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در این آیین، با اهدای لوح و هدایایی از تلاش‌ها و زحمات خیران در جهت احداث بخش‌های مختلف بیمارستان حضرت فاطمه (س) دماوند قدردانی شد.

مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم اظهار کرد: با تلاش خیران روند احداث و تکمیل بیمارستان حضرت فاطمه (س) نسبت به گذشته پیشرفت خوبی پیدا کرده است.

وی افزود: گام‌های بلند خیران در جهت کمک به احداث بیمارستان حضرت فاطمه (س) دماوند نشان داد که با عزم شهرستانی می‌تواند کارهای خوبی انجام داد و این روند باید ادامه داشته باشد.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: برای تکمیل احداث بیمارستان حضرت فاطمه (س) نشست‌هایی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی داشته‌ایم و در حال پیگیری هستیم تا این بیمارستان در یک زمان مشخصی آغاز به کار کند.

صفری عنوان کرد: بیمارستان حضرت فاطمه (س) حتی با یک تخت باید آغاز به کار کند؛ اکنون بخش اورژانس این بیمارستان در حال فعالیت است.

وی افزود: باید تلاش کنیم که در بیمارستان‌های سوم شعبان و حضرت فاطمه(س) مدیریت قوی وجود داشته باشد تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود.

فرماندار شهرستان دماوند  در پایان تصریح کرد: باید کیفیت خدمات درمانی و بهداشتی در دماوند افزایش یافته تا نارضایتی و شکایت‌ها در این حوزه کمتر شود.

لازم به ذکر است طبق گفته نماینده هیات امنا، خیران بیش از سه میلیارد و 451 میلیون تومان تاکنون برای تجهیزات و مصالح این بیمارستان هزینه پرداخت کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن