رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند:

خلع ید و رفع تصرف بیش از ۴۶ هزار متر مربع از اراضی منطقه مشاء/ اراضی پلاک ۵۶ اصلی موسوم به مشاء به دولت بازگردانده شده است

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از خلع ید و رفع تصرف بیش از ۴۶ هزار متر مربع از اراضی منطقه مشاء به ارزش ۱۳۸ میلیارد تومان  خبر داد.

محمود حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: با حضور یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران و شهرستان دماوند به مساحتی بالغ‌بر ۴۶ هزار متر مربع از اراضی در پلاک ۵۶ اصلی موسوم به مشاء به دولت بازگردانده شده است.

وی افزود: این اراضی ملی در منطقه مشاء شهرستان دماوند بود که همزمان با رفع تصرف تمامی بناهای احداث شده تخریب و این اراضی به وضعیت سابق درآمد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند با اشاره به برخورد قانونی با متخلفین و متصرفین به عرصه‌های منابع طبیعی تأکید کرد: اکیپ‌های گشت و مراقبت منابع طبیعی به صورت شبانه‌روزی اراضی ملی را تحت نظر و پایش دارند و با تعامل خوبی که با مقامات قضائی و نیروی انتظامی وجود دارد به محض مشاهده تخلف، تخریب و تصرف عرصه‌های ملی با خاطیان طبق قانون برخورد می‌شود.

حجتی ضمن ابراز خرسندی از همکاری مردم در حفظ و حراست از عرصه‌های طبیعی یادآور شد: مجموعه منابع طبیعی آماده دریافت گزارش‌های مردمی از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ در خصوص هرگونه تخریب، تصرف و آتش‌سوزی‌های احتمالی در عرصه‌های منابع طبیعی می‌باشد.

خلع ید و رفع تصرف بیش از ۴۶ هزار متر مربع از اراضی منطقه مشاء (۱)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن