رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند:

خلع ید و رفع تصرف بیش از ۴۶ هزار متر مربع از اراضی منطقه مشاء/ اراضی پلاک ۵۶ اصلی موسوم به مشاء به دولت بازگردانده شده است

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند از خلع ید و رفع تصرف بیش از ۴۶ هزار متر مربع از اراضی منطقه مشاء به ارزش ۱۳۸ میلیارد تومان  خبر داد.

محمود حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: با حضور یگان حفاظت منابع طبیعی استان تهران و شهرستان دماوند به مساحتی بالغ‌بر ۴۶ هزار متر مربع از اراضی در پلاک ۵۶ اصلی موسوم به مشاء به دولت بازگردانده شده است.

وی افزود: این اراضی ملی در منطقه مشاء شهرستان دماوند بود که همزمان با رفع تصرف تمامی بناهای احداث شده تخریب و این اراضی به وضعیت سابق درآمد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند با اشاره به برخورد قانونی با متخلفین و متصرفین به عرصه‌های منابع طبیعی تأکید کرد: اکیپ‌های گشت و مراقبت منابع طبیعی به صورت شبانه‌روزی اراضی ملی را تحت نظر و پایش دارند و با تعامل خوبی که با مقامات قضائی و نیروی انتظامی وجود دارد به محض مشاهده تخلف، تخریب و تصرف عرصه‌های ملی با خاطیان طبق قانون برخورد می‌شود.

حجتی ضمن ابراز خرسندی از همکاری مردم در حفظ و حراست از عرصه‌های طبیعی یادآور شد: مجموعه منابع طبیعی آماده دریافت گزارش‌های مردمی از طریق شماره تلفن ۱۵۰۴ در خصوص هرگونه تخریب، تصرف و آتش‌سوزی‌های احتمالی در عرصه‌های منابع طبیعی می‌باشد.

خلع ید و رفع تصرف بیش از ۴۶ هزار متر مربع از اراضی منطقه مشاء (1)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن