همزمان با ۱۷ مردادماه روز خبرنگار صورت گرفت؛

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه دماوند

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دماوند همزمان با ۱۷ مردادماه روز خبرنگار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دماوند در رستوران قلمستان رودهن برگزار شد.

مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: حرفه خبرنگاری موهبتی الهی است که باید قلم آن برای خدمت به فرهنگ، مردم، اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی بکار گرفته شود.

وی افزود: آنچه در این عرصه مهم است رعایت انصاف و اخلاق حرفه‌ای خبرنگاری بوده که می‌تواند نقش مهمی در اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم و ایجاد بستر مناسب برای رشد و توسعه روزافزون جامعه ایفا کند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: ۱۷ مردادماه در حقیقت روز نکوداشت افرادی است که به منظور انعکاس حقایق از هیچ مجاهدتی دریغ نمی‌ورزند و بعضاً در این مسیر جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته تا جامعه را به سمت و سوی روشنایی و تعالی سوق دهند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمام خبرنگاران شهرستان دماوند از توجه و اهتمام فعالان این عرصه در انعکاس اخبار فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی نموده و توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن