امام جمعه شهرستان دماوند:

حل مشکلات تولید در دماوند رابطه دو طرفه مسئولان و صاحبان صنایع را می‌طلبد/ باید در جلسات کارگروه‌ها به صورت جدی رفع موانع تولید در دماوند پیگیری شود

امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه باید در جلسات کارگروه‌ها به صورت جدی رفع موانع تولید در این شهرستان پیگیری شود، گفت: حل مشکلات تولید در شهرستان دماوند رابطه دو طرفه مسئولان و صاحبان صنایع را می‌طلبد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در نشست رفع مشکلات و موانع تولید کارخانه آب معدنی دماوند با حضور جمعی از مسئولان در محل این شرکت تولیدی اظهار کرد: موضوع مهم که در سال رونق تولید تاکید می‌شود، نظام سیاسی ایران به ثبات قابل قبولی رسیده و اکنون ما باید بیشتر در زمینه اقتصادی فعالیت داشته باشیم، گواه این موضوع شعارها و نام‌هایی است که مقام معظم رهبری برای سال انتخاب می‌فرمایند که این موضوع از ۱۰ سال شروع شده است.

وی با بیان اینکه دشمن فقط می‌تواند از این ناحیه حرکتی کند، افزود: اگر به شعارها دقت کنیم باید متوجه شباهت شعارها با هم باشیم این یعنی آن خواسته رهبر معظم انقلاب برآورده نشده است و فقط ظاهر شعار تغییر می‌کند اما باطن موضوع اقتصاد است.

*باید دید شعارهای سال از سوی مقام معظم رهبری تا چه میزان در شهرستان دماوند اجرایی شده است؟/ کارخانه‌های نیمه فعال و یا تعطیل در شهرستان دماوند با سرمایه‌گذاری مجدد قابل احیا هستند

امام جمعه شهرستان دماوند با طرح این سؤال که باید دید شعارها تا چه میزان در این شهرستان اجرایی شده است، تصریح کرد: ما باید جلسه کارگروه‌ها را به صورت جدی برای رفع موانع تولید پیگیری کنیم، ما در سطح شهرستان کارخانه‌های نیمه فعال و یا تعطیلی داریم که با سرمایه‌گذاری می‌توانیم فعال کنیم.

فتاح دماوندی گفت: مسئولین باید در بهبود شرایط کارخانه‌ها کمک کنند اما صاحبان صنایع هم باید مطالبه گر باشند یعنی یک تعامل دوطرفه به وجود آید تا انشالله مشکلات حل شوند.

وی با اشاره به این موضوع که می‌توان آر ظرفیت‌های استانی هم در این عرصه بهره برد، تصریح کرد: حاصل این موضوع باید حرکت ظرفیت‌های اقتصادی شهرستان دماوند باشد، انشالله همه هم کمک می‌کنند تا موانع رفع شود.

امام جمعه شهرستان دماوند درباره برند آب معدنی دماوند نیز خاطرنشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا این برند که در سطح کشور و حتی منطقه نام آشنا است حفظ شود، در همین سیل اخیر به هر نقطه‌ای از مناطق سیل زده که مراجعه می‌کردید آب معدنی دماوند را می‌دیدید که این باید حفظ شود و حتی محصولات دیگر به اسم دماوند هم عرضه شوند.

حل مشکلات تولید در دماوند رابطه دو طرفه مسئولان و صاحبان صنایع را می‌طلبد کمبود تأمین آب کارخانه آب معدنی دماوند

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن