مسئول موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند خبر داد؛

پیشرفت 90 درصدی در تکمیل فاز اول حسینیه امام حسن مجتبی(ع) دماوند/ پذیرایی بیش از 25 هزار زائر حسینی توسط موکب دماوند در کربلای معلی

مسئول موکب امام حسن مجتبی(ع) شهرستان دماوند از پیشرفت 90 درصدی در تکمیل فاز اول حسینیه امام حسن مجتبی(ع) دماوند در کربلای معلی خبر داد و گفت: امسال بیش از 25 هزار زائر حسینی توسط موکب دماوند در کربلای معلی پذیرایی شدند.

محمود پور دیوان بیگی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند برای پنجمین بار در محله باب الطوریج عمود 48 طبق سال‌های گذشته در ایام اربعین از 12 صفر پذیرای همه زائران سیدالشهدا (ع) مخصوصاً زائران شهرستان دماوند در کربلا بود.

وی افزود: روزانه برای بیش از 400 نفر اسکان و پذیرایی سه وعده غذا تدارک دیده شد و بیش از 25 هزار پذیرایی در سه وعده از زوار پیاده در ایستگاه صلواتی پذیرایی صورت گرفت.

مسئول موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند ادامه داد: حسینیه امام حسن مجتبی (ع) در کربلای معلی به مدت 50 سال با عراق قرارداد بسته است، 90 درصد از فاز اول این موکب تکمیل شده و مابقی در سال‌های آینده با کمک خیرین به اتمام می‌رسد که در فازهای دو و سه سقف و طبقه‌های دوم و سوم ساخته خواهد شد.

مقدم تصریح کرد: امسال میزبان زائرانی از همه شهرها و روستاهای شهرستان دماوند بودیم، موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند محلی برای انس و الفت و وحدت دماوندی‌ها بوده و امیدواریم این مهم پایه‌ای برای اقدامات بزرگتر و اهداف بالاتر باشد.

*پذیرایی و اسکان بانوان توسط موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند نیازمند کمک خیرین است

وی گفت: همچنین برای پذیرایی و اسکان موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند در کربلای معلی به بانوان نیازمند کمک خیرین هستیم.

مسئول موکب امام حسن مجتبی (ع) شهرستان دماوند تاکید داشت: در صورتی که بتوانیم حدود یک میلیارد تومان کمک از طریق خیرین دریافت کنیم با تکمیل فازهای بعدی امکان اسکان برای بانوان فراهم می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن