نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی:

حدود ۲۵۶ هکتار از اراضی شهر کیلان در اختیار تعاونی‌ها قرار گرفته است/ وجود مشکلات ترافیک و احداث بیمارستان در بخش رودهن/ شهرستان دماوند نیازمند احداث کمربندی است

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۲۵۶ هکتار از اراضی شهر کیلان در اختیار تعاونی‌ها قرار گرفته است، گفت: شهرستان دماوند نیازمند احداث کمربندی است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، قاسم میرزایی نیکو در نشست مشترک فرماندار، بخشداران و مسئولان شهرستان دماوند با استاندار تهران با اشاره به ضرورت رسیدگی به مشکلات دماوند اظهار داشت: در شهر کیلان حدود ۲۵۶ هکتار از اراضی در اختیار تعاونی‌ها قرار گرفته که فاقد اسناد هستند و مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده است.

وی با اشاره به ضرورت ساخت بیمارستان و مرکز درمانی مجهز در رودهن بیان کرد: این مهم از جنس زیرساختی است و باید در این بخش بزرگ با به‌کارگیری حمایت‌های دولتی محقق شود چرا که نبود بیمارستان و مرکز درمانی مجهز جهت رفع نیازهای درمانی مردم بسیار هزینه‌بر است.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در مورد مشکل ترافیکی این منطقه افزود: بزرگراه رودهن- فیروزکوه- قائم‌شهر به عنوان تنها بزرگراه تکمیل شده منتهی به شمال کشور در بعضی نقاط از جمله منطقه گیلاوند واپس‌زدگی ترافیک پیش می‌آید که با احداث کمربندی دماوند مشکلات ترافیک در این بخش از مسیر رفع می‌شود.

میرزایی نیکو در پایان با تاکید بر اهمیت این کمربندی در کاهش ترافیک خاطرنشان کرد: با تکمیل شدن این پروژه، گره ترافیکی مسیر تهران به فیروزکوه برطرف می‌شود و در کاهش ترافیک و آلودگی‌های زیست‌محیطی شهر دماوند نیز مؤثر است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن