حجت‌ الاسلام سید محمد حسینی امام جمعه جدید رودهن شد

آیین تکریم و معارفه امام جمعه بخش رودهن برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند به نقل از فارس، این مراسم با حضور مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، امام جمعه شهرستان دماوند، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار، بخشدار رودهن و جمعی از مسئولین، در بخشداری رودهن برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حسینی به سمت امام جمعه بخش رودهن منصوب شد و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین مدیح، امام جمعه سابق بخش رودهن تقدیر به عمل آمد.

*نماز جمعه موجب اتحاد و همدلی ملت ایران شده است

مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در مراسم تودیع و معارفه امام جمعه بخش رودهن اظهار داشت: جایگاه نماز جمعه از جایگاه‌های مقدس در نظام جمهوری اسلامی ایران، محفلی معنوی برای حضور مسلمین و پناهگاهی برای امت اسلامی است.

وی افزود: نمازجمعه موجب اتحاد و همدلی ملت در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب شده و همواره سکانداران این جایگاه، مورد تایید مقام عظمای ولایت بودند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: ضمن تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام مدیح، مفتخریم که فردی معتمد مقام معظم رهبری از عزیزان این دیار به عنوان امام‌جمعه بخش رودهن منصوب شده و امیدواریم ایشان با حضور خود، در کنار دولت‌مردان و معتمدین این شهرستان، منشا خیر و برکت باشند.

*جایگاه نمازجمعه تریبون رسمی نظام محسوب می‌شود

حجت الاسلام کاظم فتاح دماوندی امام جمعه شهرستان دماوند، صبح امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه ائمه جمعه رودهن اظهار کرد: حجت الاسلام مدیح، کارهای بسیار عالی و بی‌نظیری را در راستای گسترش مسائل فرهنگی و مذهبی انجام دادند که قدردان این زحمات هستیم.

وی ضمن تبریک به حجت الاسلام حسینی، گفت: از امام‌جمعه جدید رودهن هم خواستاریم تا راه حجت الاسلام مدیح را ادامه و این فعالیت‌ها را در راستای گام دوم انقلاب اسلامی گسترش دهند.

امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به اینکه رسالت امام‌جمعه وحدت بخشی است، بیان کرد: ائمه جمعه باید حامی تمامی اقشار و گروه‌های مختلف جامعه باشند و همانند یک پدر، وحدت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام فتاح اضافه کرد: امام جمعه جدید رودهن هم ضمن اجرای سیاست‌های ابلاغی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، وحدت را در بخش رودهن سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه جایگاه نمازجمعه بسیار رفیع و بلند است، تصریح کرد: جایگاه نمازجمعه تریبون نظام محسوب می‌شود و ائمه جمعه ضمن اینکه نماینده مقام معظم رهبری، محسوب می‌شوند باید سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب را در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عملیاتی کنند.

امام جمعه شهرستان دماوند افزود: تمامی اقشار باید برای جایگاه ائمه جمعه احترام قائل باشند و ائمه جمعه هم باید ضمن احترام به تمامی قشرها، مردمی باشند و بیشترین وقت خود را برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم ارائه دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا