رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند:

نجات 4 خودرو از حادثه ریزش بهمن شب گذشته در گردنه مبارک‌آباد آبعلی/  اعزام 6 امدادگر و یک تیم پشتیبانی جمعیت هلال احمر دماوند به محل حادثه شب گذشته

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند با اشاره به نجات 4 خودرو از حادثه ریزش بهمن شب گذشته در گردنه مبارک‌آباد شهر آبعلی خبر داد و گفت:  6 امدادگر و یک تیم پشتیبانی جمعیت هلال احمر دماوند به محل حادثه شب گذشته اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سعید طاهری در خصوص حادثه ریزش بهمن شب گذشته در دماوند اظهار داشت: شب گذشته محور هراز در روستای مبارک آباد با سقوط بهمن مواجه شد در حالی که دو سال پیش نیز در همین منطقه بهمن سقوط کرده بود.

وی ادامه داد: با اعلام راهداری تیم طی وقوع بهمن و اعلام راهداری جاده هراز، بلافاصله تیم ارزیابی متشکل از یک نجاتگر کادر و چهار نجاتگر در محل حضور پیدا کردند و برابر گزارش آن‌ها اعلام شد که چهار خودرو در بهمن گیر کرده‌اند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند بیان کرد:‌ بلافاصله تیم تخصصی جست‌و‌جو و نجات ریسکیو رادار متشکل از 6 امدادگر به محل اعزام شدند و یک تیم پشتیبانی نیز اعزام شدند که طی اعلام گزارش به استان دو قلاده سگ و یک تیم واکنش سریع در محل حاضر شدند و به جست‌وجوی کامل پرداختند.

طاهری خاطرنشان کرد:‌ عملیات تخصصی با حضور نیروهای راهداری، جمعیت هلال احمر و ستاد مدیریت بحران خوشبختانه با موفقیت انجام شد و هیچگونه تلفات جانی نداشتیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن