رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند:

کمک بیش از ۸۰۰ میلیون ریالی مردم دماوند به جشن نیکوکاری سال ۹۷/ توزیع ۱۵ هزار پاکت برای جمع‌آوری کمک به نیازمندان بین دانش آموزان مدارس دماوند

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند از کمک بیش از ۸۰۰ میلیون ریالی مردم شهرستان دماوند به جشن نیکوکاری سال ۹۷  خبر داد و گفت: ۱۵ هزار پاکت برای جمع‌آوری کمک به نیازمندان بین دانش آموزان مدارس دماوند توزیع شده است.

مهدی شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: زنگ جشن نیکوکاری روزهای گذشته در تمام مدارس شهرستان نواخته شد و کمک‌های جمع‌آوری شده د در مدارس در اسرع وقت توسط مدارس بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

وی افزود: مردم سخاوتمند این شهرستان تاکنون بیش از ۸۰۰ میلیون ریال به صورت نقدی و غیرنقدی به جشن نیکوکاری کمک کرده‌اند، اقدام مذکور بیانگر این است که مشکلات فردی و اجتماعی و اقتصادی نمی‌تواند حس نوع‌دوستی را در بین مردم کشور کمرنگ کند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان دماوند گفت: ما معنای احسان و نیکوکاری را هر ساله با حضور پرشور مردم کشور در اینگونه مراسم‌ها شاهد هستیم این کمک و مساعدت باعث می‌شود تا شرایط مناسب‌تری برای نیازمندان در آستانه سال نو فراهم شود.

شعبانی ادامه داد: سه پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر دماوند و یک پایگاه مرکز نیکوکاری آبسرد آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی در این جشن بودند.

وی بیان کرد: جشن نیکوکاری امسال در روزهای ۱۵، ۱۶ و ۱۷ اسفندماه برگزار می‌باشد، چهارشنبه ۱۵ اسفند در تمامی مدارس شهرستان، ۱۶ اسفند در پایگاه‌های این شهرستان در معابر عمومی و ۱۷ اسفند در میعادگاه نماز جمعه برگزار شده است

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دماوند تصریح کرد: جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در آستانه سال نو با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای نیازمندان اجرا می‌شود،این جشن نماد مهر ورزی و فرهنگ احسان است که باید در بین اقشار مختلف جامعه ترویج یابد.

*سال گذشته برای جشن نیکوکاری دماوند مبلغ ۱۰۸ میلیون تومان جمع‌آوری شد

شعبانی افزود: توزیع ۱۵ هزار پاکت برای جمع‌آوری کمک بین دانش آموزان صورت گرفت،‌ همه ما در قبال نیازمندان جامعه مسئولیت داریم چراکه کمیته امداد به تنهایی قادر به تأمین نیازهای محرومان نیست و نیاز است خیرین و نیکوکاران به کمک این نهاد بشتابند.

وی گفت: در جشن نیکوکاری سال گذشته مبلغ ۱۰۸ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری و بلافاصله در بین نیازمندان توزیع شد که امیدواریم امسال با توجه به استقبال مردم این مبلغ افزایش یابد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن