همزمان با جشن میلاد اعیاد شعبانیه صورت گرفت؛

برگزاری جشن تکلیف برای بیش از ۸۰۰ دانش‌آموز دختر مدارس دماوند + تصاویر

معاون پرورشی آموزش و پرورش دماوند از برگزاری جشن تکلیف برای بیش از ۸۰۰ دانش‌آموز دختر مدارس این شهرستان همزمان با جشن میلاد اعیاد شعبانیه خبر داد.

جلال شمس در حاشیه برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان دختر مدارس دماوند در مسجد ولیعصر(عج) گیلاوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: این جشن تکلیف برای ۸۰۰ دانش‌آموز سوم ابتدایی منطقه دماوند برگزار شده است.

وی افزود: این جشن به صورت تجمعی در مدارس سطح شهرستان دماوند است و تمام دانش آموزان سوم ابتدایی مدارس شهری و روستاهای اطراف دماوند که به سن تکلیف رسیده‌اند، در این جشن حضور دارند.

معاون پرورشی آموزش و پرورش دماو با بیان اینکه مراسم جشن تکلیف با همکاری بسیج دانش‌آموزی و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند در حال برگزاری است، گفت: در این مراسم چندین هدف مدنظر قرار گرفته و اولین هدف این است که روزی بسیار معنوی برای دانش آموزان رقم بزنیم و نیز مراسم عبادی لازم به آنها آموزش داده شود.

شمس عنوان کرد: دانش آموزان در این مراسم یاد می‌گیرند که نماز بخوانند، روزه بگیرند و عبادت کنند، این جشن باید به گونه‌ای باشکوه برگزار شود تا خاطره شیرین آن برای همیشه در ذهنشان باقی بماند.وی در پایان گفت: همچنین علاوه بر این مقام معظم رهبری تاکید دارند که جشن تکلیف در همه مراکز آموزش و پرورش جهت توجیه دین به دانش آموزان تازه به تکلیف رسیده برگزار شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن