تکریم ارباب رجوع، پاسخگويي مناسب، خدمت‌رسانی و پیگیری مشکلات و درخواست‌های به حق مردم باید مهمترين دغدغه باشد

جلسه شورای معاونین و بخشداران به ریاست رضاطاهرخانی فرماندار این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، فرماندار شهرستان دماوند دراین جلسه با اشاره به اینکه هدف دولت مردمی سیزدهم خدمت هرچه بهتر به مردم است بیان داشت:تکریم ارباب رجوع، پاسخگويي مناسب، خدمت رسانی و پیگیری مشکلات و درخواست های به حق مردم بایدمهمترين دغدغه ماباشد تاازاین طریق سطح رضایت مندی مردم افزایش پیداکند.

طاهرخانی ضمن تاکید براینکه صحبت با مردم وحفظ ارتباط دائمی با آنها یکی از جلوه‌های مردمی بودن است افزود:گزارش عملکردخودمان را صادقانه و بدون مبالغه ارائه بدهیم تامردم ضمن مشاهده آنها طعم خدمت رسانی راحس کنندومدیران باید مردمی و بین آنهاباشند و مطالبات به حق شهروندان را پیگیری کنند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: همه ما مکلف هستیم با کار و تلاش شبانه‌روزی و مدیریت جهادی و بابرنامه ریزی دقیق کارکنیم و دراین راه از ظرفیت علمی دانشگاه‌ها در راستای تولیدات دانش بنیان و گروه‌های جهادی کمک بخواهیم تا بتوانیم زمینه ساز تحقق شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب باشیم.

درادامه معاونین فرماندار وبخشداران،ضمن بیان مسائل ومشکلات وارائه راهکارها و پیشنهادات،‌گزارش عملکرد حوزه مربوطه خود را به اطلاع فرماندار دماوند رساند و ایشان ضمن بررسی مسائل، مطالب را جمع بندی و ارائه طریق نمودند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا