جوابیه مالک ساختمان سنتی قلعه‌‌ای در روستای گرمابسرد و اعلام تابعیت از قانون

در پی درج خبری با عنوان «فشارهای بیرونی عاملی برای تعویق تخریب قلعه‌‌ای معروف در روستای گرمابسرد دماوند» مالک آن در جوابیه‌ای داد.

اینجانب مالک ساختمان سنتی قلعه‌ای از اهالی بومی روستای ولایتمدار گرمابسرد می‌باشم.

بنده همانند سایر جوانان در ملک ارثی پدری‌ام در یکی روستاها که هنوز گاز شهری و آب شرب لوله کشی ندارد ساختمانی را با ارزان‌ترین مصالح با ایده و سلیقه خود به‌صورت سنتی با ظاهری قلعه شکل احداث نموده‌ام.

در زمانی که شروع به ساخت نمودن ارزش زمین ساختمان حدود ١٠ هزار تومان بوده است و براساس مستندات موجود معماری و بخشی از بنایی آن را شخصاً انجام داده‌ام.

بعد از احداث بنا پرونده‌ای در این‌ خصوص در دادسرای دماوند تشکیل شده و در حال رسیدگی می‌باشد که هنوز کیفر خواست و رای آن صادر نشده است.

اخیراً اینجانب با دعوت کلانتری منطقه و اداره راهداری به مراجع ذی‌صلاح مراجعه و برابر نامه مستند موجود به دادستان شهرستان دماوند کتباً اعلام نمودم که تابع قانون می‌باشم

بخشی از ورودی ساختمان که در حریم راه است را کارشناس مربوطه مشخص کند تا شخصاً نسبت به تخریب آن اقدام نمایم.

براساس تصاویر و مستندات موجود با هزینه شخصی نسبت به تخریب آن بخشی که در حریم راه قرار گرفته بود، اقدام نمودم و بنده تابع قانون می‌باشم.

همچنین از طریق مراجع قضایی با افرادی که با شایعات رسانه ای بدنبال تخریب، آبروریزی و اهداف شخصی هستند، موضوع را پیگیری خواهم کرد.

این جوابیه را صرفا برای تنویر افکار عمومی منتشر نمودم تا عادلانه قضاوت شوم نه یکطرفه!

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن