توزیع ۳۰۰ پک لوازم التحریر با اجرای پویش ملی «همکلاسی مهربان» در شهرستان دماوند

پویش ملی «همکلاسی مهربان» و «یک کاسب-یک دانش‌آموز» با شعار «احسان علوی، استمرار کمک‌های مومنانه» در شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در این مراسم معاونت بسیج سازندگی سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران، امام جمعه شهرستان دماوند، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش، جانشین سپاه ناحیه مقاومت بسیج، مسئولان بسیج اصناف ادارات و … حضور داشتند.

در طرح پویش ملی «همکلاسی مهربان» ۳۰۰ پک لوازم‌التحریر با ارزش ۱۱۰ هزار تومان به همت بسیج دانش‌آموزی و اصناف شهرستان دماوند در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

میرزا صادقعلی، مسئول بسیج اصناف شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ابلاغی بسیج اصناف هر ساله کمک به دانش‌‎آموزان نیازمند است که در آستانه بازگشایی مدارس این ماموریت انجام می‌شود و امسال این مهم با کمک بسیج دانش‌اموزی صورت می‌گیرد .

وی افزود: امسال به همت بسیج دانش‌آموزی حدود 300 بسته لوازم تحریری و کیف تهیه شده است که به دانش‌آموزان نیازمند و کم بضاعت اهدا می‌شود تا با خوشحالی وارد مدرسه شوند.

مسئول بسیج اصناف شهرستان دماوند ادامه داد: این اقلام با کمک بسیج دانش‌آموزی شامل کیف، دفتر، جامدادی، مداد، انواع دفترو… است که هر بسته بیش از 100 هزار تومان ارزش مالی دارد.

وی ادامه داد: امسال هم همچوم سنوات گذشته اصناف و کاسبان نیکوکار شهرستان دماوند در این حوزه وارد صحنه شده‌اند و در این کار خیرخواهانه سهیم شده‌اند.

*تهیه 8 دستگاه موبایل اندروید برای دانش‌آموزان نیازمند گروه جهادی بانوان شهرستان دماوند

ملیحه رباط سرپوشی، فرمانده حوزه بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده خواهران دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: گروه جهادی بانوان شهرستان دماوند با همکاری ngo ها و بسیج دانش‌آموزی، 8 دستگاه موبایل اندروید برای دانش‌آموزان تهیه و در اختیار دانش‌آموزان کم بضاعت قرار داده‌اند.

وی افزود: همچنین با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید 300 پک لوازم التحریر با همکاری بسیج اصناف تهیه شده است و بین خانواده‌ها و دانش آموزان کم بضاعت توزیع خواهد شد.

فرمانده حوزه بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده خواهران دماوند ادامه داد: ارزش ریالی این بسته ها هر کدام 110 هزار تومان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا