در نشست کمیته کاهش آسیب و درمان اعتیاد شهرستان دماوند به منظور بررسی تخلفات عطاری‌ها مطرح شد؛

توزیع و فروش دارو و متادون در برخی از عطاری‌های دماوند/ مقابله با تخلفات توزیع و فروش مواد مخدر در عطارهای دماوند با ورود دادستانی اجرایی می‌شود

کمیته کاهش آسیب و درمان اعتیاد شهرستان دماوند با موضوع تخلفات عطاری‌ها و راهکارهای مقابله با حضور دادستان شهرستان دماوند، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، در ابتدای این نشست حسن خیرخواه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند با اشاره به این مطلب که در عطاری‌ها نباید هیچ گونه دارویی توزیع شود، ولی متأسفانه در برخی از عطاری‌ها توزیع و فروش دارو و متادون و شبح مواد مخدر «ترامادول» صورت می‌پذیرد.

حسن ابراهیمی بسابی، دادستان شهرستان دماوند در این نشست اظهار کرد:متأسفانه در عطاری‌ها موادی توزیع و به فروش می‌رسد از جمله مواد مخدر که مردم نمی‌دانند محتویات این مواد چیست و سلامت جسم و روان افراد را به خطر می‌اندازد.

وی با اشاره به اینکه قوه قضائیه عهده‌دار نظارت بر حسن اجرای قوانین و دادستان مدعی‌العموم می‌باشد، عنوان کرد: تخلفات عطاری‌ها و هر مرکز دیگری که با سلامت مردم در ارتباط باشد به جدیت از طرف شخص دادستان پیگیری می‌شود و ایشان قول مساعدت و مقابله با تخلفات را دادند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن