تهیه و توزیع ۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی بین اقشار نیازمند در دماوند

همزمان با شب بیست و هشتم ماه مبارک رمضان، ۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی بین اقشار نیازمند در شهرستان دماوند به همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان تهیه و توزیع شد.

به گزارش  پایگاه خبری تارود دماوند، آیین توزیع یک‌هزار بسته معیشتی و کمک مومنانه به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام فتاح‌دماوندی، امام جمعه شهرستان دماوند، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دماوند، فرمانده انتظامی دماوند و جمعی از مسئولان برگزار شد.

لازم به ذکر است، یک‌هزار بسته کمک معیشتی و مومنانه به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان از طریق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند تهیه گردیده و بین اقشار مورد هدف توزیع خواهد شد.

امیر حسین روان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه پیرو فرامین مقام معظم رهبری در پی تهیه بسته های معیشتی و کمک های مومنانه پنجمین مرحله از بسته های معیشتی را در سطح شهرستان تهیه کرده که تا کنون بالغ بر 5000 بسته معیشتی شده است.

وی افزود: اداره اوقاف اولین کمک مومنانه در سال 1400 را با تهیه 1000 بسته معیشتی به ارزش هر بسته بیش از 500 هزار تومان در سطح شهرستان دماوند آغاز نمود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند افزود: این بسته ها شامل مواد غذایی اولیه و ضروری خانوار از قبیل برنج، حبوبات،روغن و اقلام مورد نیاز ضروری خانواده ها از محل اعتبارات موقوفه شهرستان که برای امر خیر و کمک به نیازمندان هست تهیه شده است.

روان گفت: امیدواریم با کمک مسئولین و خیران منطقه نسبت به توزیع عادلانه این بسته‌ها در بین نیازمندان واقعی شهرستان اقدام کنیم و این حرکت پسندیده را همچون مولای متقیان حضرت علی (ع) همیشه ادامه دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا