تظاهرات مردم دماوند در پی شهادت سردار سرافراز «قاسم سلیمانی»

مردم شهرستان دماوند همزمان با سراسر کشور به مناسبت شهادت پرافتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همراهان وی، امروز بعد از نماز جمعه در محکومیت اقدام تروریستی دولت آمریکا راهپیمایی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، راهپیمایی نمازگزاران دماوندی از مقابل مسجد جامع شهر دماوند تا میدان امام خمینی(ره) این شهر با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه دماوند در حاشیه این مراسم اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی یک فرد نبود بلکه او نماد یک تفکر و یک راه نورانی و سمبل نصرت دین خدا و جهاد برای رهایی همه مظلومان عالم بود.

وی با بیان اینکه عظمت این شهید در اطاعت آگاهانه و اخلاص و مجاهدت دائمی او بود، افزود: سردار سلیمانی نماد وحدت و اتحاد جهان اسلام بود و خون پاکش افق های جدیدی را برای وحدت بیشتر جهان علیه ظالمین خواهد گشود.

امام جمعه دماوند تصریح کرد: دشمنان باید بدانند مکتب خمینی و خامنه ای سلیمانی های بسیاری دارد و با عنایت الهی دشمن به زودی نتیجه خباثت خود را خواهد دید.

وی افزود: آمریکا منتظر سیلی سخت جبهه مقاومت باشد و ترامپ بداند که با دم شیر بازی کرده است و ما انتقام خون سردار سلیمانی را با قوت خواهیم گرفت.

.

 

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن